Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Arcane online :: Cap 140 | Silk/H | New Systems | Awesome Features | Arabia update / Online Date: 11/09/2013


Aplauz1991

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam wszystkich na server, naprawdę fajnie się tu gra:)Jak coś to pisać do WarCrow albo MrBoombastic.

Tak jak wyżej super server pomagamy z lvl oferujemy gildie

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

P

 

Taaa c10... na prawde fajnie sie tu gra, forum nie ma, nie wiadomo czy serwer w ogóle online jest, zajebiscie.

Przed chwila c10 a server on bo gralem

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Co z serverem ? (szukam gildi nick Xeram0n.) I dostaje sie free itemy na 12 dg ? bo na inne dg to sie dostawało no a ciekawość nie daje mi spokoju.

s3ng4y.jpg

Opublikowano

Ja nadal c10 i nie mam zielonego pojęcia jak im to zgłosić by naprawili.

Pisalem na epvp zobaczymy co zrobia

 

Co z serverem ? (szukam gildi nick Xeram0n.) I dostaje sie free itemy na 12 dg ? bo na inne dg to sie dostawało no a ciekawość nie daje mi spokoju.

Jest auto eq 1-12dg

 

@Edit

 

Server off mam nadzieje ze naprawia

 

@Edit

 

Naprawiaja

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

na pewno naprawią :) oni by nie naprawili ? proszę cię :) ekipa jest naprawdę ogarnięta , server tak samo , nie miałem doczynienia z ani jednym bugiem :)
co do Mbota nie działa bot , ale mam Keypressera który na pewno pomaga :) Tak jak pisałem wcześniej zapraszam do grania na servie :) Nick Aplauz
Wiecie że ostatnio większość serverów mi się nie podobało i krytykowałem.. wiec chyba coś w tym jest skoro gram tu i wcale nie narzekam ^^



link do prostero Keypressera (uruchamiacie jaok administrator i wpisujecie co ma naciskac a następnie Go) na unique jest jak znalazł
http://download676.mediafire.com/0dop18qc3krg/5f5tyqx52vxld13/Key+Presser%28silkroad4Egypt%29.rar

Opublikowano

na pewno naprawią :) oni by nie naprawili ? proszę cię :) ekipa jest naprawdę ogarnięta , server tak samo , nie miałem doczynienia z ani jednym bugiem :)

co do Mbota nie działa bot , ale mam Keypressera który na pewno pomaga :) Tak jak pisałem wcześniej zapraszam do grania na servie :) Nick Aplauz

Wiecie że ostatnio większość serverów mi się nie podobało i krytykowałem.. wiec chyba coś w tym jest skoro gram tu i wcale nie narzekam ^^

 

 

 

link do prostero Keypressera (uruchamiacie jaok administrator i wpisujecie co ma naciskac a następnie Go) na unique jest jak znalazł

http://download676.mediafire.com/0dop18qc3krg/5f5tyqx52vxld13/Key+Presser%28silkroad4Egypt%29.rar

Dodaj scan

 

@

Edit Server on

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

gra ktoś tutaj?

W gildi mam 32 osoby z czego przeszlo polowa online wiec zapraszam pm WarCrow

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

 

ok za 30 min bede w grze to sie odezwe

Ok ale teraz jest maly problem

pisze ze acc is blocked

Znowu inspa będzie

 

@ Edit

 

Już naprawione

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

na pewno naprawią :) oni by nie naprawili ? proszę cię :) ekipa jest naprawdę ogarnięta , server tak samo , nie miałem doczynienia z ani jednym bugiem :)

co do Mbota nie działa bot , ale mam Keypressera który na pewno pomaga :) Tak jak pisałem wcześniej zapraszam do grania na servie :) Nick Aplauz

Wiecie że ostatnio większość serverów mi się nie podobało i krytykowałem.. wiec chyba coś w tym jest skoro gram tu i wcale nie narzekam ^^

 

 

 

link do prostero Keypressera (uruchamiacie jaok administrator i wpisujecie co ma naciskac a następnie Go) na unique jest jak znalazł

http://download676.mediafire.com/0dop18qc3krg/5f5tyqx52vxld13/Key+Presser%28silkroad4Egypt%29.rar

Nie działa ten link

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Dobra w sprawie bota

 

Ściagnąłem rozpakowanego klienta z overlimit, zawartość wyglada następująco:

nti3.png[/img]

 

Następnie kopiuje całą zawartośc klienta z Arcane, i dalej nieiwem co zrobić:/

 

Jeśli ktoś wie to bardzo prosze o pomoc:)

 

Z góry dzięki:)

Opublikowano

  • dużo polakow były nie wiem jak teraz:)

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...