Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałające głośniki w monitorze?


Fx Padrino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello, dzisiaj zakupiłem telewizor.

Używam go jako monitor, lecz gdy podłączyłem zielonym kablem (do płyty głównej) i niebieskim (do monitora), nic się nie dzieje (+ oczywiście kabel hdmi).

Tzn. w teori wszystko działa:

 

http://ifotos.pl/zobacz/Beztytuup_nwaxrna.png/
 

Lecz w praktyce nic nie słychać ;x

Jbc. model telewizora to Samsung T27C350EW

Pozdro :x

Opublikowano

Telewizor podłączasz tylko kablem hdmi i żadnymi innymi, a potem klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonce Głośnika w trayu, wybierasz urządzenia do odtwarzania i wybierasz telewizor zamiast głośników.

Opublikowano

Sprawdzałem to w googlach i możesz spróbować zainstalować starszą wersję sterownika karty graficznej. A potem zobaczyć czy można ustawić by właśnie to urządzenie było domyślne.

Opublikowano

Sprawdzałem to w googlach i możesz spróbować zainstalować starszą wersję sterownika karty graficznej. A potem zobaczyć czy można ustawić by właśnie to urządzenie było domyślne.

Nic nie dało.

@Edit dałem rade, można zamknąć :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...