Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zrobić taki opis .


majteksutek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

<font size="liczba"> tekst

Jak dobrze myslę to chodzi w tym o to: <font size=(tutaj rozmiar fontu, jak się nie myle to co 2 liczby, np 2,4,6 itd)> (tutaj wpisujesz tekst, Twój kolega wpisał GG, jak chcesz takie samo to wpisz GG)

Powinno to wygladać tak: <font size=10> GG

Opublikowano

1. Otwierasz w LoLu okno z opisem (żeby było białe).

2. Otwierasz przeglądarkę i wpisujesz kod, którego chcesz użyć, np. na wielkość czcionki poprawnym kodem jest:

<font size="liczba">tekst</font>

3. Zaznaczasz ten kod i przenosisz go do okienka,w którym ma być wklejony ten opis.

4. Zatwierdzasz klikając enter.

Opublikowano

<font size=65> GG wpisuje takie cos profil i nie działa pytałem sie kolegi i mowi ze nie mam opisu ;.x

 

 

dobra dziala ale w opisie jest <font size="65"> gg ;//

 

Bo zły kod wpisałeś.

Wpisz taki jak Ci podałem w moim poprzednim poście, czyli:

<font size="liczba">tekst</font> 

Dla przykładu z cyferką 65 i tekstem "GG" wyglądałoby to tak:

 

 <font size="65">GG</font> 
Opublikowano

A jak zrobić opis który ma 5 linijek długości bo widziałem gościa co ma napisane Guru każda litera innym kolorem w pionie

Opublikowano

identycznie jak tu, kod </br> odpowiada za przeniesienie tekstu do kolejnej linijki. gimnazjalne wiadomosci...

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

@up jak już to <br>

 

Klaus już Ci wyjaśnił jak to zrobić. A tak przy okazji wie ktoś czy to bug od Riotu że html działa?

 

a tu fajny kod "na czelendżera" :D

 

<br><br><font color="#FFFFFF">Level 30<br>Won: <font color="#00FF00">126 <font color="#FFFFFF">(Ranked)<br><font color="#FF9900">Challenger Tier<br>Solo Queue<br><br><font color="#FF0000">Away<!--

QlMyWTf.png

Opublikowano

&nbsp;

@up jak już to &lt;br&gt;

 

Klaus już Ci wyjaśnił jak to zrobić. A tak przy okazji wie ktoś czy to bug od Riotu że html działa?

 

a tu fajny kod "na czelendżera" :D

 

&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;font color="#FFFFFF"&gt;Level 30&lt;br&gt;Won: &lt;font color="#00FF00"&gt;126 &lt;font color="#FFFFFF"&gt;(Ranked)&lt;br&gt;&lt;font color="#FF9900"&gt;Challenger Tier&lt;br&gt;Solo Queue&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;font color="#FF0000"&gt;Away&lt;!--
QlMyWTf.png
&nbsp;

nie wiem jak ten czlowiek zrobil challengera, jeśli w okienku opisu jest limit znaków.

@ ok juz wiem, sorry za post xD

Opublikowano

   

nie wiem jak ten czlowiek zrobil challengera, jeśli w okienku opisu jest limit znaków.

 

Limit można obejść, jak to zrobić już napisał Klaus.

(po prostu przeciągasz cały kod z Worda czy z czegokolwiek do otwartego okienka w statusie)

Opublikowano

Polecam poszukać sobie w necie: podstawy html

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

a kolory jak ustawić mam taki kod

<font size="80">M
Y
M

to jak tu dodać kolory

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Pasjonat
Opublikowano

a kolory jak ustawić mam taki kod

<font size="80">M
Y
M

to jak tu dodać kolory

<font color="(tu dajesz kolor od #000000 do #ffffff)">

.

Opublikowano

Może ktoś podać kod w którym będę miał napis w pionie:

W

R
I

P

E

R

 

z góry dziękuję. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...