Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zrobić taki opis .


majteksutek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Inni też widzą tylko kod

@Edit

skopiuj tutaj ten kod, jeśli możesz

Działa... Widocznie wklejasz a nie przenosisz. Ja z kolegą mamy ustawione i pyka, aż miło :D

سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ


1356956559-U784394.png


To ja - Krystian - ;)Geo - niewyżyty GM?


  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a ja dalej nie moge tego ogarnąć ;/

wpisuje w przeglądarce [firefox/chrome]

<font size="30">hejtuj!</font>

 

klikam na okienko, (w lolu mam otwartą edycje statusu)
łapie kod, przeciągam, upuszczam w edycji statusu...

klikam w 'biały pasek' naciskam Enter

i ch**yba nie działa bo na chat roomie jak najadę na siebie to widzę tylko kod.

wtf?! co robie źle? ;p

Opublikowano

czyli z tego wynika, że ja tego po prostu nie będę widział tak?
ale skoro udało mi się przenieść kod i go widzę np. w chat roomie
to znaczy, że wszystko jest ok? ;p

Opublikowano

Nie mogę przenieść kodu. Przeciągam na białe okienko i nie pokazuje się ten znaczek przeniesienia, zamiast tego jest ciągle przekreślony okrąg. Wytłumaczy mi ktoś o co może chodzić?

Opublikowano

Heh, to z tym Czalendżerem działa dzięki :D tu macie ss na dowód:

 

 

http://scr.hu/0gsh/lxk7i

 

Żeby to zrobić to musicie najlepiej wkleic do przeglądarki ten kod i otworzyć w oknie ją i obok lola wziąć i na lolu kliknąć w opis żeby było to białe i przeciągnąć z przeglądarki na lola, to chyba trudne nie jest ;D

lucyfergif.gif

Opublikowano

@up A ja sie dziwiłem czemu 873 posty jak Ty piszesz pewnie wszystkie takie jak ten wyzej, wszyscy wiedza, ze dziala, nawet na reddicie bylo, podales nam jak to zrobic, po co? Z 5 razy to juz bylo w tym temacie...# na ss na pierwszej stronie nie widać na liscie znajomych tego <br><br><font a w praktyce widac, da sie to jakos schowac?

1377440917-U253647.png

Opublikowano

Jak ktoś chce tęczowy nick: taki jak np.

. S m e r f *

 

Wchodzimy tutaj:

 

http://www.tektek.org/color/

 

Zaznaczamy opcje: Rainbow oraz "HTML Output", wpisujemy tekst jaki nas interesuje, następnie robimy dalsze kroki, kopiujemy do chroma, itd.

 

 

Aby zrobić nick w taki sposób:

J

a

n

Musimy zrobić tak:

Przed każdym kodem html dopisujemy <br> .

 

(W praktyce:)

<br><font color='#C80046'>J</font><br><font color='#7EC800'>a</font><br><font color='#0097C8'>n</font><br>

Opublikowano

Ehm nie mogę przeciągnąć -.- jak ustawić lola zawsze na wierzchu ?

 

edit :

próbowałem programikiem Always On Top Maker i na przeglądarki daiala ale na lola już nie

edit2:

Jeśli ktoś chce napis na pomarańczowo w miarę krótki (max 8 znaków) to skopiujcie to : <font size="50">tutaj text

bez przeciagania wielkość sobie dostosujcie w size=" "

Opublikowano

Ehm nie mogę przeciągnąć -.- jak ustawić lola zawsze na wierzchu ?

 

 

mi przeciąganie nie działa... cały czas jest przekreślone koło.

 

Jakieś rady?

d5bkqz6-65cc8f5d-0cd6-44e8-8ee9-57967e50

 

Opublikowano

To może ja wam pomogę, bo miałem podobnie. Wystarczy odpalić lola jako administrator i przeglądarkę jako administrator. Powinno wszystko śmigać. Kolejnym razem radzę zaglądnąć na reddita, mi pomogło, dodatkowo ciekawych rzeczy się dowiedziałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...