Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapisy] Turniej 5vs5 League of Legends(REZERWOWI)


Netrodal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ten temat jest na zgloszenia dla graczy rezerwowych, im wiecej tym lepiej:

 

Nick na MPC:
Nick w lolu:
Kontakt:

Liczba zgloszen jest nieograniczona.

Powodzenia.

INFO:
1.Dodalem stare tematy gdzie ludzie zapisywali sie do turnieju, bedzie wam latwiej znalesc roznych graczy, wystarczy wpisac nick z mpc do wyszukiwania w tym temacie i powinno wam znalesci odpowiedni post.

2. Poszukujemy kilku rezerwowych, chetni skladac podania w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/1042416-zapisy-turniej-5vs5-league-of-legendsrezerwowi/#entry8819342

3.Kazdy ma sie skontaktowac ze swoja druzyna 24h przed meczem swojej druzyny, inaczej zostaje zdyskwalifikowany, a do teamu dochodzi rezerwowy.

4.Kazda osoba ktora bedzie wyzywala swoj team, ktora nie bedzie chciala grac w turnieju bedzie karana. Kazdy musi brac odpowiedzialnosc za swoje czyny.

5. Kazdy ma obowiazek poinformowania moderatora conajmniej 48h przed swoim meczem o braku mozliwosci udzialu w turnieju.

Mam nadzieje ze przeczytacie to :).

Powodzenia.
PS: Moderator ma prawo do wszelkiej zmiany zasad. O kazdej zmianie bedzie informacja.

sstwc.jpg

Opublikowano

Nick na MPC: CayceR
Nick w lolu: CayceR
Kontakt: PW, LoL

//dodany do teamu A

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Nick na MPC:kamilekkk
Nick w lolu:TheHubrr
Kontakt:PW MPC.

//

Jeżeli zapóźno to przepraszam najmocniej :/

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

Nick na MPC: Xizt

Nick w lolu: Xavii
Kontakt: LoL,Pw Mpc.

 

Moge zagrac bo mi sie nudzi :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...