Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Monitor wydajności jak na screenie


D3STROYOWSKY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co widzę to jest chyba rainmeter tak? Ale o co Ci konkretnie chodzi.? Wydajność to jak pracuje komputer i np. przeglądasz MPC i widzisz czy bardzo to obciąża komputer czy mało.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Źle napisałem, przepraszam.

Chciałbym mieć taki monitor wydajności na swoim komputerze, tylko nie wiem jaki to jest program :3

 

EW. chciałbym program który pokazuje temperaturę na pulpicie !

Chyba że jest dobry, działający motyw do rainmeter, jak jest to podeślijcie :]

1390848731-U997276.png


Opublikowano

Także, z góry przepraszam, że nie pom linkóww kodzie, ale nie działa mi edytor na MPC ;x

Link do programu:

http://rainmeter.net/cms/

Link do fajnych skórek:

http://customize.org/rainmeter/skins/69048

http://customize.org/rainmeter/skins/90921

Jak chcecie sami poszukać, to na tej stronce jest tego pełno ;)

@Edit.

po zainstalowaniu programu standardowo na prawej stronie ekranu pojawią się 3 skórki, które monitorują CPU etc. lecz są one brzydkie, jak chcecie skórkę (np. tę wyżej) to klikacie na tamtej stronie przycisk download i powinno się pojawić okno otw. za pomocą rainmeter czy dodaj do rainmeter i wszystko akceptować.

Potem klikacie PPM na standardowe skórki>Rainmeter>Skórki i wybieracie które chcecie, a które nie.

oczywiście można te skórki przemieszczać po ekranie.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Identycznego monitora nie znajdę, bo nie jest to przyjemne wertować czeluści internetów, ale u góry dałem edita z myślę dokładniejszym opisem.

Jak coś to pytajcie dalej, mam trochę czasu :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Spam attack :D

Tutaj masz kilka skórek, z których sam korzystałem, jak je dobrze skonfigurujesz, to nie potrzebne są nawet ikony na pulpicie ^^

Do tego polecam program RocketDock, też bardzo przydatny.

Łatwiej by mi było coś znaleźć jakbym wiedział w jakiej kolorystyce szukać.

CPU/RAM http://customize.org/rainmeter/skins/87775

CPU http://customize.org/rainmeter/skins/54468

Stacja pogody http://customize.org/rainmeter/skins/76435

Mieszanka http://customize.org/rainmeter/skins/86028

Zaebista skórka, fajnie to wygląda z tapetą w niebieskich tonach, chociaż do każdej się zgra http://customize.org/rainmeter/skins/65669095

Zegarek http://customize.org/rainmeter/skins/86864

CPU/RAM/mieszanka http://customize.org/rainmeter/skins/63347

Zegarek http://customize.org/rainmeter/skins/80068

Widok jak z helikoptera w BFie xDhttp://customize.org/rainmeter/skins/86590

+ Bonus fajna skórka do Winampa :D

http://customize.org/winamp/skins/82945

http://customize.org/winamp/skins/71006

436951440626370320491.png

Opublikowano

Wypakuj ten plik, potem wejdź w dokumenty>rainmeter>skins i przeciągnij tam ten folder, następnie kliknij ppm na bylejaką skórkę na pulpicie i daj odśwież, potem znów PPM na skórkę>rainmeter>skórki i tadam :D

436951440626370320491.png

Opublikowano

I do tego mogę dodać od siebie, że Rainmeter nic nie zżera z zasobów i można na byleczym go instalować :D

I jeszcze polecam obczaić program RocketDock

@Edit.

Ogólnie ja mam tak skonfigurowane wszystko do kupy, może kogoś natchnę :D

8psizqrxjar4.png

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...