Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KONKURS] Zakończenie Wakacji, Start Szkoły - Tibia


damster1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakończenie Wakacji , Start Szkoły - Tibia

crystal_coin.gifJak zawalczyć o nagrody ?crystal_coin.gif
Jeżeli chcesz wygrać wspaniałe nagrody (podane niżej) musisz za pomocązdjęcia, filmiku bądź wierszyku, przedstawić swój pierwszy dzień w
szkole lub ostatni dzień wakacji, oczywiście zdjęcia i filmiki muszą być z gry, treści twórcze muszą opierać się na grze.
Możesz pokazać jak spędzałeś wakacje w Tibii lub jak je zakończyłeś , równie dobrze można pokazać "Tibijską szkołę" lub "Tibijskie wakacyjne zabawy", interpretujcie temat na różne sposoby , liczymy na kreatywność !



gamemaster_%28creature%29.gif Regulamin gamemaster_%28creature%29.gif

1. Zakazuje się jakichkolwiek plagiatów
2. Na filmiku/zdjęciu musi być napis "MPC FORUM"
3. Tematyka musi być związana z grą
Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili , biorąc udział w konkursie automatycznie akceptujesz warunki

NAGRODY
1.Miejsce Gold Member 8-AwardImgMaster-1361138012.png
2.Miejsce - 15 % (nie talon)
3.Miejsce - 10% ( nie talon)

Termin 2tyg od 1 zgłoszenia

Oceniać będą :
Spaxor
damster1
Caltha

Konkurs wymyślony przez Caltha

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

Nie ma tematu do dyskusji, więc zapytam tutaj. :x

Czy może być jedno zdjęcie, czy kilka? Jeżeli jedno, to czy mogę zrobić taką mała składankę, ale jako jedno zdjęcie? (wiecie o co chodzi ;_;)

I czy trzeba zasłonić nick? ;)

surprise motherfucker


 

Opublikowano

Może być jedno zdjęcie , może być 10 może być 100 , mozna zrobić skladanke , możesz filmik ze zdjęciami , tutaj liczy sie twoja kreatywność ! Nick to twoja sprawa , jeżeli chcesz by inni widzieli to zostaw , jeżeli nie to nie :P

Opublikowano

Czyli mogę ułożyć sobie wierszyk do tematyki o tibi ? czyli mogę użyć wszystkich słów ?

Jak ty o tibi nie masz pojęcia.... i te powtórzenia :ninja:

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Może być wierszyk ale o wakacjach/szkole w Tibii , może jak spędzałes wakacje . Pamiętając o prawidłowych środkach stylistycznych

Opublikowano

Konkurs został rozpoczęty 8 września i zostanie zakończony 22 września o godzinie 23:59:59 - Do tego czasu czekamy na pracę !


(aby wyłonić wygranych musi być minimum 4 uczestników)



Milej Zabawy !


Opublikowano

 

Można także zrobić zdjęcia z jakiegoś anime ots? i wakacje coś w stylu anime?

 

 

jak wiesz w dziale Tibii znajduję się nie tylko "Tibia" , jest jeszcze OTS i anime , jasne , ze można !

 

miłej zabawy :)

Opublikowano

Takie tam dla konkursu , nie mogłem wymyślić czegoś lepszego , może jak bym miał jeszcze pacca..

 

1379187536-U542265.jpg

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

 

Takie tam dla konkursu , nie mogłem wymyślić czegoś lepszego , może jak bym miał jeszcze pacca..

 

1379187536-U542265.jpg

 

 

@Kubi "Takie tam" haha :D

 

 

 

 

oddana 4 praca a więc na pewno konkurs zostanie rozstrzygnięty !

 

Zapraszamy do zabawy i czekamy na więcej prac !

Opublikowano

Pierwszy dzień w szkole spędzony przyjemnie,

Nie wiesz co robić, co z tobą zaraz będzie,

Słyszysz pierwszy dzwonek, powoli chcę Ci się płakać,

Bo w tibie nocami, nie będziesz mógł nawalać,

Wchodzisz do klasy, widzisz te same twarze,

Myślisz sobie, ja chce już do domu wracać,

Wracasz po apelu, siadasz przy kompie,

Widzisz plik Tibia, już widzisz tą fobię,

Grafika ta sama, ciągle zrąbana,

Patrzysz za okno, pogoda zjebana,

Myślisz co robić, pomysłów już nie masz,

Wyłączasz peceta i kończysz ten przekaz

 

Trololo xD

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Pierwszy dzień w szkole spędzony przyjemnie,

Nie wiesz co robić, co z tobą zaraz będzie,

Słyszysz pierwszy dzwonek, powoli chcę Ci się płakać,

Bo w tibie nocami, nie będziesz mógł nawalać,

Wchodzisz do klasy, widzisz te same twarze,

Myślisz sobie, ja chce już do domu wracać,

Wracasz po apelu, siadasz przy kompie,

Widzisz plik Tibia, już widzisz tą fobię,

Grafika ta sama, ciągle zrąbana,

Patrzysz za okno, pogoda zjebana,

Myślisz co robić, pomysłów już nie masz,

Wyłączasz peceta i kończysz ten przekaz

 

Trololo xD

 

 

Jesli mozna komentowac- totalna sieczka , człowieku wez sie nie osmieszaj.

+ Te wasze screeny to az musze wziasc tabsa na ból dupy. Serio.

Opublikowano

Głupie pytanie. Może być ss z lola czy koniecznie z Tibii? Albo może tibia w lolu? xD Czy tylko wchodzi w grę ss z tibii?

E6c9g1v.gif



Opublikowano

 

Głupie pytanie. Może być ss z lola czy koniecznie z Tibii? Albo może tibia w lolu? xD Czy tylko wchodzi w grę ss z tibii?

 

 

to jest dział tibii , nie lola - rozumie się samo przez się :)

Może być również wierszyk ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...