Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostać na 70 czy jechać dalej ?


Frugo9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam 70lv

Oto mpje skile:

Aura P

Wir P

Berek G1

Cięcie P

Biolog po konarach ;)

Eq:

Strachu+7

Boga+9 5b kd+4 (2k pz)

Rib+9 sr32 kd+4

Ebo+9

Bizu po 2k pz

Lwia Tarcza+9

I teraz pytanie , zostac na tym 70 i zarabiac na lepsze eq czy jechac do 75 ?

A jak zarabiać to na czym ?

Opublikowano

dokładnie , wbij 75 lvl kup trutke i wtedy idz bić metki najlelpiej z buffem ;]

Rzeczywistość walk ulicznych, powstanie,
biało-czerwona opaska na ramię,
schowany w bramie powstaniec,
butelką z benzyną rzuca w czołg,
z dedykacją skurwysynom

Opublikowano

Spoko eq spoko skille, ale jak uda Ci sie wbic 75 i załatwić trute 7/8/9 o podobnych lub wiekszych srednich jak w ribie ;) to na metki bedzie cud malna jezdzic

who cares?

Opublikowano

Nie trać kasy na stal, boga na razie starczy, zapewne ma kd uchyłki nie ?

Wbij 75, idź na mapki, zarób na fenki 7/8 z hp i tarcze na 61 +9 z blokiem

Z takim eq będziesz śmiało bez problemów klepał metki 85/90, odkładaj też na trute +6/7 z śr ok 35.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Polecam wbić 75lv, kupić trute 30sr+ full kd4 i łupać metki w zwykłym lesie / metki mordu

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Boga nie ma co zmieniać na stal nawet +9, bo 9 defa więcej tylko, a dużo kasy wydasz. Na 75 wiadomo truciak najlepszy na jaki bd Cie stać. Jeszcze pytanie, czy masz buffa ?

Nie tylko 9 defa, bo jeszcze 20 abs na magie. Bij do 75, sellaj riba i kup dobrego żala z kdkami 4. A potem metki red las ew. dt.

 

Pzdr.

Opublikowano

frugo ciekawi mnie jedno - w innym temacie wystawiasz eq warte 3000zl truty+9 stalki i te sprawy , a tu wql inne eq ... klamstwo i spam?

 

@Temat - dalej do 86

Opublikowano

Witam , mam 70lv

Oto mpje skile:

Aura P

Wir P

Berek G1

Cięcie P

Biolog po konarach ;)

Eq:

Strachu+7

Boga+9 5b kd+4 (2k pz)

Rib+9 sr32 kd+4

Ebo+9

Bizu po 2k pz

Lwia Tarcza+9

I teraz pytanie , zostac na tym 70 i zarabiac na lepsze eq czy jechac do 75 ?

A jak zarabiać to na czym ?

Zarabiaj oczywiście na metkach mordu . Dorobisz się na trute +9 i możesz wbijać 75 .

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Na twoim miejscu bym wybonował riba 40%śr zrobił eq na dt i na meti do dt na 2x piętra przed ripem by zarobić na porządną trute 35%sr+ i wtedy wbić 75 i all mety twoje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...