Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Najdłuższy ranked w moim życiu


sweetgrove12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lol. Napisz gdzieś do popularnych stron o lolu i wyślij im to bo chyba mamy nowy rekord w najdłuższym meczu :P

 

Słaba farma, ale gratuluje :P

Opublikowano

@up

Słaba farma, bo to 15 minuta, przecież wiadomo, że w ok. 10 minucie poszli wszycy na mida ;|

 

Słabo.

Ostatnio wygrałem rankeda w 12 min, platyna, u enemy nikt nie afczył, mam nawet gdzieś ssa.

No, ale skoro to Twój najkrótszy ranked, to gratuluję.

Powodzenia we wbijaniu golda.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Lol. Napisz gdzieś do popularnych stron o lolu i wyślij im to bo chyba mamy nowy rekord w najdłuższym meczu :P

 

Słaba farma, ale gratuluje :P

Na chuj mam farmić skoro lepiej pushować i wygrać w kwadrans

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Na chuj mam farmić skoro lepiej pushować i wygrać w kwadrans

Nie przejmuj sie, na tym forum wszyscy robia 100 csa do 10 min i 200 w 20 min ale i tak przegrywaja gry przez nub timy.

Opublikowano

Nie przejmuj sie, na tym forum wszyscy robia 100 csa do 10 min i 200 w 20 min ale i tak przegrywaja gry przez nub timy.

dokładnie ;>

 

top : gratki. ja raz wygrałem rankeda ale w 18 min. pamiętam wtedy że skonczyliśmy dzięki temu że na 6lvl wszyscy przyszliśmy na bota i zrobiliśmy inhiba do 8lvl

później jeden tf i gg

 

gi, powodzenia w goldzie ;>

Pomogłem? Daj like a odwdzięczę się (jeśli nie dam do 24h możesz pisać PW)

r4bv.png

Opublikowano

 

muvo.png
Jeden z najdłuższych meczy w moim życiu.

Ja takie coś miałem w brązie V jak byłem . Riven ap ? No comment Anyway gz.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Lol. Napisz gdzieś do popularnych stron o lolu i wyślij im to bo chyba mamy nowy rekord w najdłuższym meczu :P

 

Słaba farma, ale gratuluje :P

Mylisz się co do rekordu;]

294tnko.jpg

Mój dzisiejszy ranked, lecz 0 funu z gry.

Zrobiłem counterganka top i zabiliśmy shyvane która zrobiła ragequit z tego powodu. Potem 2 następne ganki na nasusa, po czym przyszedłem xeratha zabić na midzie. Każdy gank zakończył się fragiem po czym samym pushem skończyliśmy grę. Shyv na koniec dostała 9x report ;]

 

@2down: 5v5 soloq 10min? Chyba u ciebie na bronzie... Inna sprawa to taka że było 4v5 ale dopiero od jakiejś 3-4minuty...

League of Legends

Opublikowano

hahaha Riven ap ! nie zasnę -.- .... nie wierze;x.

aż mi się odechciało grać ;D.

 

Graty widać że enemy do najlepszych nie należą :D.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Opublikowano

nie chce ostudzać twojego zapału i wiary w skilla ale grajac 5v5 rankeda soloq nie raz w takim czasie się kończyło gry a wy mieliście afka i trolla, wiec praktycznie 3v5 z czego tych 3 pewnie i tak nie grało...

no ale anyway gz...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...