Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Labirynt Epic ok. 250x350 Budowany półtora msc. |Spawnery|moby|Skrzynki|Zabawa|


Bialy_Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Troszkę szaro tam jest ale ok

Utrudnienie, by się moby respiły, ale na początku masz pełno pochodni. To jest planowane.

 

 

Na jaką wersje?

Nie ma znaczenia, na jaką wrzucisz, tam ci pójdzie.

 

 

filmikiem bardziej byscie zachecili ;)

Nie mamy czasu na nagrywanie. Nawet ja bym tego w 5 minut nie przeszedł. Nam nie chodzi, by każdy to przeszedł, tylko budowaliśmy dla zabawy. Na filmie, byśmy poszli, inni taką samą drogą i 0 zabawy :P

nzye.jpg

 

Nowa legenda MPC

Opublikowano

Widać że sie napracowaliście

 

@up nie widzie powodów żeby piasć że widziałeś lepsze, wiadomo zawsze są lepsze.

Masz projekt graficzny? Moge zrobić strone! Napisz do mnie :-)

Opublikowano

Widziałem o wiele lepsze ale ten też nie jest zły :D

No efekt jest inny jak 10 osób robi 1000x1000, a 2 250x250 (około)

 

 

Widać że sie napracowaliście

 

@up nie widzie powodów żeby piasć że widziałeś lepsze, wiadomo zawsze są lepsze.

Nie odczuwam tego, jak się zagadałem z Kiszką, to czas leciał, nie wiadomo gdzie :P

nzye.jpg

 

Nowa legenda MPC

Opublikowano
Witam tworzę spis mapek mogę twoją mapkę umiescić w spisie na mpcforum i na swoim chomiku ?

W zamian oferuje kila + od siebie . Zaznaczam, że dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałości.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...