Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jaki czołg na początek ?


xXInvictumXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mu o to, że cholernie często rzuca na IX

i w tym ma rację.

 

@tyskie

taa, a potem kurwa "gdzie tu pancerz?"

"noob AMX died first"

"noob team"

francuzów można robić po wbiciu 2 VIII.

A tak to będziesz osłabiał team.

 

 

a... on nie narobił błędów, analfabeto

Dałnie wiesz w ogóle co te słowo znaczy @ UP GLOWKA SA WEZ w ogóle byków nie zrobiłeś ale rozumiem też jestem dyslektykiem dlatego usunąłem

moją wypowiedz

Opublikowano

Dałnie wiesz w ogóle co te słowo znaczy @ UP GLOWKA SA WEZ w ogóle byków nie zrobiłeś ale rozumiem też jestem dyslektykiem dlatego usunąłem

moją wypowiedz

Weź ty się już nie pogrążaj, bo zespół DOWNa to choroba wrodzona po pierwsze (pokazujesz swoją nietolerancje dla osób, które nic nie poczną na swoje życie), a po drugie - naucz się stawiać znaki interpunkcyjne dyssrektyku. "Dysleksja to tłumaczenie swojej głupoty".

 

Topic: Do tamtych czołgów, które podałem, dodam czołg którym łatwo można się nauczyć jeździć medem - T-34-85 i dalsza linia oraz Cromwell (tutaj samotny). Do tego jeszcze radzieckie TD do Obj 268 co do TD.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...