Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[i]Ściąganie na lekcji


_Martin_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest tego nieograniczona ilość. Czasami nawet na tablicy piszą a nauczyciel jest tak zajęty zerkaniem na uczniów, że nie zwraca uwagi.

Opublikowano

Jest tego nieograniczona ilość. Czasami nawet na tablicy piszą a nauczyciel jest tak zajęty zerkaniem na uczniów, że nie zwraca uwagi.

Tak też to przerabiałem z kolegami ale jak jest młody i nowy nauczyciel to nie wypali to ale starsza pani to owszem xD tak ja na macie wzory wisiały na ścianach :D sama tam je dała ale skapła się po spr. xD

Opublikowano

Wszystko zalezy od nauczyciela , mialem takich co wystarczyło im kupic pączka a oni sami wychodzili ze sprawdzianów :D

Opublikowano

Wszystko zalezy od nauczyciela , mialem takich co wystarczyło im kupic pączka a oni sami wychodzili ze sprawdzianów :D

to do jakiej ty szkoły chodziłeś ziomek o.Oo.O

u mnie było przesrane w szkole w klasie do tego 2 kapusiów daj ty spokój co za klasę miałem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U nas kupowało się nauczycielowi gazetę do poczytania i on czytał a my pisaliśmy sprawdziany. :p

 

Najlepsze było raz, kupiliśmy mu gazetę podajemy mu a on się uśmiecha i mówi : "Macie pecha, już ją czytałem." :D

Było nieciekawie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...