Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jebnijzmiecza [Sv + Frakcje] [Other drop] i inne duperele :)


Veneficium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jebnij.png



IP.png



46.29.18.151:50000



IP słowne chwilowo nie działa



jebnijzmiecza.pl:50000



Launcher dla osób nie posiadających premium


Launcher na wersje 1.6.4


 


Skan


 




ts3serwera.png


ts3.dragoncraft.pl



sloty.png


Dla każdego starczy miejsca


zasady.png




Jak sama nazwa wskazuje serwer to survival na którym możecie stworzyć własną gildię-frakcje i pobawić się w podbijanie konkurencyjnych gildii.


Nie tolerujemy cheaterów!


Wolno na serwerze robić wszystko co nie wykracza poza regulamin. .


ogolne.png


  • Plugin Faction.
  • Plugin mcMMO, który daje opcje używania skilli.
  • Mapa generowana troszeczkę inaczej, na mapie znajduja się katakumby które warto zmnalezc i pozwiedzać
  • Drop ze stone [dodatkowo można wydropić, jajka mobów, potiony, złote jabłka,spawnery]
  • Zwiększona liczba expa ze stona.
  • Money -za kase możecie postawić spawner i zmienić go na taki jaki chcecie.
  • Możliwość adopcji konia tak by nikt go nam nie zabił.
  • NOWOŚĆ!Zabezpieczenia przed cziterami, możliwość sprawdzania loga czy ktoś używa czitów wchodząc na nasza stronę www, log aktualizuje się co jedną minutę. Masz za sobą ciężką walkę wchodzisz w link na chacie i sprawdzasz czy osoba z która walczyłeś posiada czity. Masz kontrolę nad tym czy inni nie oszukują.
  • Ładna mapa.
  • Możliwość handlu z wieśniakami na spawnie
  • Spanwer świn na spawnie
  • Portale do nether i endu
  • Codzienne eventy : spleef, gladiatorzy, kopacze.
  • Brak administracji która mogła by pomagać innym dając itemy z creativa, na serwerze służyć pomocą będą moderatorzy, którzy maja prawa takie jak Wy.
  • Wszystko co potrzebne znajdziecie na spawnie!


Administracja.png



Na serwerze nie ma administracji!


Więc nie musicie obawiać się, że ktoś Wam przeteleprtuje gracza z innej frakcji do Waszej bazy.



Szukamy moderatorów!




Chcesz zostac moderatorem?


Napisz podanie.


Wzór:


Nick:


Wiek:


Czy posiadasz ts3 i mikrofon:


Znajomość komend mcmmo i faction:


Ile czasu możesz dziennie poświęcic na gre?:


Napisz coś o sobie.:


Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Jesteś nie rozgarnięty :D

Czytales prezentacje?

Masz podana liczbę slotów?

Jak wchodzisz na jakiś serwer to Twoim obowiązkiem jest czytać tabliczki!

Drogi L3siak po wejsciu trafileś na lobby, będąc tam masz możliwość wejścia na każdy z naszych serwerów oprocz serwera na modach!

Wystarczy kliknac w tabliczkę odpowiednia do serwera!

 

Twój komentarz, że nas nie stać na sloty jest durny :) Mamy deykowana maszyne w dobrej firmie a nie ovh czy na sloty jak to większość serwerów :)

 

Twoj post skomentuje tak:

face.jpg

Dziękuje bardzo za podniesienie tematu :)

Pal się ze wstydu swojej głupoty! Masakra!!!

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Nie bylo przerwy. Wszystko dziala poprawnie, coś po Twojej stronie szwankuje. Alternatywne ip 46.29.18.151:50000

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Prezentacja bardzo fajnie zrobiona, podoba mi się, ale w prezce jest inna nazwa i w opisie serwera też inna...

 

Serwer też ładnie zrobiony, poza jednym małym szczególikiem, mianowicie, na serwerze ''Rp'' (Pełna nazwa: Role Play, Tłumaczenie z komputerowego :D : Realne Życie) Jest pełno ''warpów'' czyli teleportacji.. Jeśli masz dostęp do takiej technologii do dawaj ją :D...

 

Pozdrawiam, Eiphel, i polecam serwerek

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

Wersja serwera zmieniona na 1.6.4

 

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Nick: Foks

Wiek: 15

Czy posiadasz ts3 i mikrofon: Nie niestety a i nie założę nic w tym stylu :]

Znajomość komend mcmmo i faction: 9/10 :] Miałem swojego serwa

Ile czasu możesz dziennie poświecić na grę?: Od 1 do 4 Godzi dziennie bo też wychodzić na pole pograć z chłopakami w piłkę

Napisz coś o sobie.:

Opublikowano

Mamy wolną [posadę moderatora. Administratorów na serwerze sv nie będzie bo zawsze tóys musi olegom porozdawać itemy. W ten sposób nie ma niepotrzebnych spięć a gra jest fair.

 

Wysłałem pm do Ciebie.

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...