Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][MineZ][Post-Apokaliptyczny Swiat][Inwazja Zombie][Level-Hard][OtherDrop][Krew][Survival]


W357U

Zagracie?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagracie?

    • Tak zagram na tym serwerze.
    • Wol? ?eby? zrobi? skyblocka!
    • Ja wol? RPG!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo ciekawy pomysł . Z przyjemnością zagram . :)


Podanie >:

Wiek: 18
Imię: Krystian
W ilu procentach znam komendy?: Solidne 70%
GG: 44972425

Doświadczenie: Ponad 2-letni staż na serwerach multi ; własnoręcznie postawione 2serwery . (z czasów 1.5.2)
Na jaką posadę: Moderator , KidMod , bądź jakaś niezbyt odpowiedzialna ranga :)
Ile możesz poświęcić serwerowi: Na chwilę obecną mam bardzo dużo czasu , więc mogę sporo grać . Z strony finansowej powiem , że zależy od tego jak serwer Mi się spodoba .


Pozdrawiam , GandzioreK !

Opublikowano

Przykro mi, start przełożony na 9 września z powodu lagów które musieliśmy ogarnąć ( już zrobione ) i dlatego musieliśmy zaprzestać prace nad texturepackiem i mapą.

Przepraszamy, wynagrodzimy to wam eventem na start

Opublikowano

@up robimy co w naszej mocy, lagi są już ogarniete , serwer opłacony na rok

Przypominam o konkursie na supervipa na fanpage !

Opublikowano

Ostatni raz przypominam że na tym oto fanpage'u:

 

trwa konkurs na supervipa, polega na tym że musisz zlajkować fanpage'a, napisać w komentarzu pod postem o konkursie : "biore udzial i numerek np 48"

wyniki beda za 1,5h i , i jest 5 miejsc jak narazie to zglosila sie jedna osoba i ona ma supervipa w kieszeni jak nikt sie nie zglosi.

Opublikowano

Konkurs zakończony , wygrał Multi2

jest ktoś chętny na sponsora ? kontakt pw

serwer wystartuje 9 wrzesnia

Opublikowano

A ja mam pytanie czy serwer jest ON nie wiem gdzie ip a miało być na 16:30

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

czekam na ten serwer bo się fajnie zapowiada <3

87hq.png

 

| MPC Plagiatowanie wypowiedzi KlauSa Team |

 

Opublikowano

Serwer napewno dziś wystartuje o godzinie 16:30 ale niestety narazie nie udostępnimy texture packa z powodu tego iż nie jest on skończony.

Wszystko mamy zapięte na ostatni guzik

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...