Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brutus M23 - wejście na słuchawki w obudowie


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć..

 

stało się coś dziwnego. Przyjeżdżam do domu, i nagle wygląda to tak, jakby to się wyrwało nie wiadomo co.. jestem zdenerwowany i nie wiem czy iść z tym do elektronika, informatyka bo sam nie naprawie, a w tym nie jestem dobry.

 

Kieruje do tych, którzy składają komputery, wiedzą coś na ten temat, ja nie wiem.

 

IMG:

 

ZJ06zYi.jpg

 

 

@@ To jest krzywe - jak do przodu podniose czyli podciągne i będzie prosto łapie mi normalnie ale jak puszczam trace połączenie - prosze o rady..

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Tak samo, w tym rzecz. Przyjechałem ze szkoły, poszedłem do garażu, idę na górę a tu nagle nie działa mi port - niby wchodzi ale nie czuje tego 'klicku'.

 

Nie łapie, dopiero jak do góry poruszę. Aa:

 

Wejscie na mic'a - nic się nie świeci

Wejście na słuchawki - widać światło z środka case

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Może wtyczka sie odpieła od obudowy i wpadła do środka a tam została tylko ramka

 

Napewno musisz rozłożyć obudowe w tym miejscu i spr czy coś tam nie odstrzeliło

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Dobra, odkręciłem boczne i przedni panel. Okazało się że ten plastik,który mi podtrzymuje wtyczkę od sluchawek sie doslownie urwal, jak chcialem go dotknąć.

 

 

http://allegro.pl/panel-portow-przedni-5-25-usb2-0-audio-firewire-i3523459686.html

 

Chyba musze panel przednich portów kupić żeby wtyczke f_audio podłączyć pod MOBO, innego wyjścia nie ma poza odeśleniem obudowy na gwarancję do polski.. czego na razie na pewno nie zrobie

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

To obudowe na gwarancje musisz oddać, podzespoły mogą leżeć na wierzchu bez obudowy :D

 

a ten panel to jest jako kaseta 5,25' więc powinien wejść standardowo

 

 

 

Jak to jest że były Kid pyta o coś takiego :D

 

1378331621-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...