Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Oficjalne ogłoszenie producenta na temat botów


MobOFDarkes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie Kosmiczni

Piloci,

 

Dzisiaj pragniemy poświęcić trochę czasu tematowi, który był

szeroko omawiany zarówno wśród członków społeczności, jak i nas producentów gry,

od czasu, gdy tylko się pojawił. Chodzi mianowicie o boty.

 

Z perspektywy

graczy, a wielu z nas nimi przecież jest, szkody powodowane przez boty są

ewidentne, więc nietrudno zrozumieć niedobrą atmosferę panującą w grze.

Szczególnie w grze takiej jak DarkOrbit, w której nacisk położony jest na tryb

PvP i rankingi, wyraźnie można zaobserwować, że wysoka pozycja w klasyfikacji,

czy rekord punktowy są deprecjonowane, skoro tak naprawdę nie wiadomo, czy

zostały osiągnięte w uczciwy sposób.

 

To samo odnosi się do ekipy twórców

gry. Postawcie się w sytuacji projektanta, który poświęca mnóstwo czasu na

zbalansowanie ekonomii i interakcji w grze, programistów, których kod jest

niewłaściwie wykorzystywany przez twórców botów, czy niezliczonych moderatorów

forum i czatów, którzy niestrudzenie odpowiadają na wszystkie pytania graczy i

starają się realizować potrzeby społeczności. Wszystkie wspomniane osoby próbują

stworzyć pozytywnie odbieraną i ciekawą grę dla uczciwych graczy, którzy

stanowią przeważającą większość.

 

Przez pewien czas pracowaliśmy nad tą

sprawą, nie informując o tym społeczności graczy. Chcieliśmy, aby twórcy botów

wiedzieli jak najmniej o zastosowanych środkach zaradczych i systemach

wykrywania. Po zaktualizowaniu naszych systemów kodowania pod kątem usunięcia

botów uważamy, że całościowe podejście do tej kwestii wymaga wsparcia i

zrozumienia wszystkich graczy.

 

Chcemy poinformować was, że aktualnie

pracujemy nad dużą aktualizacją systemu wykrywania botów oraz karania za ich

użycie, co mamy nadzieję, spowoduje drastyczną zmianę w częstotliwości ich

pojawiania się w grze. Sądzimy, że jest to wielki krok we właściwym kierunku i

opowiadamy się zdecydowanie przeciwko wykorzystywaniu botów. Jednocześnie

prosimy i was o zdecydowaną postawę przeciwko stosowaniu botów, zarówno w grze,

jak i na forach.

 

Mamy wielkie plany w stosunku do gry DarkOrbit, ale

dobrze zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest kwestia botów, i wytrwale

pracujemy na kilku frontach, by wyeliminować ten problem.

 

Dziękujemy za

wsparcie i cierpliwość.

 

 

Wasza Ekipa DarkOrbit

 

Co o tym myślicie? ;P

http://www.youtube.com/watch?v=1HRrgIA0CD4

 

Arab wyjebany w kosmos. " Bo chuje nie palą xD " " Bo się nie znają " xD

 

Jeżeli poprawił ci się banan na ryju daj Lubię To!

Opublikowano

Weź już nic nie wklejajcie, już Mnie wkurza to że dopiero teraz o tym myślą gdy już cipki 24/24 latały nawet nie chciały ukryć

tego że bociły mają topkę a teraz ,,gunwo''. Tak czy siak szykuje się jakaś wielka fala wydatków skoro tak nagle zaczynają

usuwać botki :P

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

@ MobOfDarknes

 

aż spojrzałem na swój profil, jestem na tym forum ponad 2,5 roku, przez ten czas założyłem tylko 51 tematów, mam ponad 1200 postów, większość z tego była z przydatnymi informacjami dla użytkowników mpc, darmowe programy, boty, bugi, które znalazłem sam, czy z innych for przydawały się dużej ilości graczy, dzielę się swoją wiedzą na temat tej gry i różnego rodzaju wspomagaczy do niej bo gram w dark orbit 4 lata, przez ten czas osiągnąłem praktycznie wszystko co było do osiągnięcia,

nigdy nie założyłem tematu z informacją w oficjalnego forum nie ustosunkowując się do niego w jakiś sposób, więc nie mów mi tu młokosie, że jestem spamerem, jakby nie kilku innych użytkowników m.in Noobkiller, Szymon, Sekhmet, Maggot i inni to by tego forum nie było, zostaliby tacy malutcy "gracze" spamujący wiadomościami z oficjalnego forum sprzed miesięcy i odkopujący stare tematy opisujące jak latać pchełką po x-1 bo nie byłoby tego wszystkiego co jest teraz na mpc,

szkoda, że to forum nie jest już takie jak kiedyś, gdzie wchodziłem z przyjemnością kilka razy dziennie i było zawsze coś nowego, teraz tacy ludzie jak ty odkopują to co było dawniej

 

modek może mi dać znowu % jak sobie chce, ale wiem, że mam rację i podejrzewam, że część użytkowników mpc mnie poprze, bo nieraz pomagałem, również dostając dziesiątki wiadomości na priv

Opublikowano

To bardzo dobrze: ) nabijaczu "spamerze'' bo od dziś tak będę cię zwał ;P nie obraź się heh...

Nigdy i nigdzie nie jest tak samo jak było na początku. Władza zmienia ludzi i możliwości które nikomu nie są potrzebne, zmieniają się użytkownicy i ludzie na świecie Teraz jesteś piszesz te głupoty zaraz będzie kolejny i będzie pisał większe głupoty taka już natura człowieka ;p

http://www.youtube.com/watch?v=1HRrgIA0CD4

 

Arab wyjebany w kosmos. " Bo chuje nie palą xD " " Bo się nie znają " xD

 

Jeżeli poprawił ci się banan na ryju daj Lubię To!

Opublikowano

A co miało by przynieś jutro? Jedynie co Pogorszenie stanu obywateli i kryzys, upadek narodu lub wojnę?

 

Prosiłbym aby temat został zamknięty.

http://www.youtube.com/watch?v=1HRrgIA0CD4

 

Arab wyjebany w kosmos. " Bo chuje nie palą xD " " Bo się nie znają " xD

 

Jeżeli poprawił ci się banan na ryju daj Lubię To!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...