Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Metin nie chce się włączyć


Casteros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż mam taki problem, że klikam na ikonę metina, serwera prywatnego (Shiro2 - niemiecki serwer) i nie chce mi się włączyć, po prostu nic się nie dzieje. Mam windowsa 7 odpalam jako administrator, potwierdzam po czym gra się nie włącza. Co mam zrobić?

xaomjlc.png

Opublikowano

A oni nie maja zadnego patchera czy cos ? I czy masz ich oficjalnego klienta ? Jak masz patchera najpierw pobierz pliki z niego !

Opublikowano

Powiem tak, pobrałem na 1 laptopie i działa, na 2 już nie, po prostu po zaakceptowaniu uruchomienia jako administrator gra się nie włącza

xaomjlc.png

Opublikowano

Witam, otóż mam taki problem, że klikam na ikonę metina, serwera prywatnego (Shiro2 - niemiecki serwer) i nie chce mi się włączyć, po prostu nic się nie dzieje. Mam windowsa 7 odpalam jako administrator, potwierdzam po czym gra się nie włącza. Co mam zrobić?

 

Sprawdz czy odpalasz jako administrator oraz sprawdz czym odpalasz.

Byc moze odpalasz patcherem ktory jedynie pobiera aktualizacje, a nie wlacza clienta.

Sam tak mialem na jakims serwie ze zamiast wlaczac po spatchowaniu to nic sie nie dzialo.

Dopiero po wlaczeniu launcherem dalo rade :D

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Patcher spatchował mi wszystko, nim nie odpalam bo się nie da. Odpalam Obejściem, które było po wypakowaniu w folderze. Robię dokładnie to samo co na 1 laptopie gdzie działa, a na 2 już nie. Prosiłbym o odpowiedź osoby, która miała taki problem i się z nim uporała, lub która wie jak odpalić serwer.

xaomjlc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...