Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zasilacz utrzyma taki zestaw?


obitopl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam sugerując się różnymi forami złożyłem sobie zestaw komputerowy ale nie jestem pewien czy zasilacz da rade.

Zastanawiałem się nad chłodzeniem wodnym procesora ale jeśli zasilacz ma głośno przez to chodzić to odpada.

 

Specyfikacja:

MOBO: ga-970a-ud3

CPU: AMD FX-6100 Black Edition 3,3Ghz

GPU: 2x Gigabyte HD 7950

RAM: G-skill RipjawX 8GB 1600Mhz CL7

Zasilacz: OCZ ZT 750W 80+ Bronze Modular

Obudowa: Thermaltake Overseer RX-I

 

Do tego dysk SSD 60GB

dysk iglicowy 1TB

i oczywiście DVD i 3 urządzenia na USB

 

Zastanawiałem się nad kupnem chłodzenia Corsair H100 bądź Thermaltake Water 2.0 Extreme.

Liczę na szybką pomoc i z góry dziękuję.

 

Opublikowano

Z takim budżetem bym zmienił CPU, na intela i5 4gen, i mobo też na coś bardziej solidniejszego.. chociażby 770

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Peceta już miałem. Teraz postanowiłem dorzucić 2 grafikę bo całego zestawu sensu zmieniać nie ma. A co za tym idzie muszę dorzucić lepszy zasilacz bo miałem OCZ 500W więc się za dopłatą z kumplem zamieniłem. Mam zamiar podkręcić troszkę procka tak do 3,8 i jak temperatury będą dobre to grafę do 1Ghz. będzie to o wiele tańsze niż kupowanie Tytana czy chociaż 780 z jakimś dobrym prockiem i5.

Opublikowano

A taki zestaw byłby lepszy?

Obudowa: Thermaltake Overseer RX-I

CPU: i5 4670k

GPU: Palit GTX 780

PSU: OCZ ZS 750W 80+

MOBO: GA-Z87MX-D3H

RAM: G.Skill RipjawX 8GB 1600Mhz CL7

I do tego dyski i DVD

 

Istnieje możliwość sprzedania starego i za ta samą dopłatą co chciałem wydać na stary komputer kupić taki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...