Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Złoto Na Smurfie W końcu; )


SpecS Ravens

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej hej jako iż wiecie na moim main koncie , Diament 1 Mam bana 3 dniowego ;x , To postanowiłem wrocić do konta Smurfowego [silver II] I dobić w końcu Golda, A wiec dobiłem zajęło to 5 dni ;x




ycyg.jpg


65339939328376711656.png

Opublikowano

5 dni z silver 2 do golda 5 jak na gracza diamentu długo ci to zajęło. Ja z silver 2 do gold 5 wybiłem się w 2 dni, a żadnym diamentem nie jestem. Ale i tak graty choć to żaden sukces skoro diament masz ;D

Opublikowano

5 dni z silver 2 do golda 5 jak na gracza diamentu długo ci to zajęło. Ja z silver 2 do gold 5 wybiłem się w 2 dni, a żadnym diamentem nie jestem. Ale i tak graty choć to żaden sukces skoro diament masz ;D

 

 

W sumie 2 dni , 3 dni były po 1 rankedzie na dzień bo kolegę bustowałęm do platyny xD

 

//Ale dziękuje ; P

65339939328376711656.png

Opublikowano

Gz ravens osiągnięcia złotej ligii mam nadzieje że wbijesz challengera po banie

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Naucz mnie tego ;_;

Jeżeli rzeczywiście tak szybko to wbiłeś to gz. No i standardowy tekst "forumowiczów"...... Grunt że bez BoL'a

 

 

Dzięki , dzięki ; )

65339939328376711656.png

Opublikowano

Jak dla mnie nic szczególnego .
Tylko wakacje marnowaliście na ten syf ; 3

Kto czyta to lajkuje ;D (Sprawdzamy ile osób czyta wszystko !) :)


Opublikowano

Dziwne, ja w ciagu 3dni z silver 1 do gold 1 ale i tak gz, zycze platyne na smurfie.

 

 

nic nie jest dziwne jak na bolu się jedzie kochany Netrodalu mój ;x <Z reszta jak każdy moderator / lider działu Lol>

 

 

//REF

65339939328376711656.png

Opublikowano

nic nie jest dziwne jak na bolu się jedzie kochany Netrodalu mój ;x <Z reszta jak każdy moderator / lider działu Lol>

 

 

//REF

HAHAHAHAHAA

Japierdole az jeblem z krzesla :). Ciekawe, ze na takim kompie pojdzie mi bol, ciekawe tez jest to ze gram zazwyczaj supportami ale co ty mozesz wiedziec.

sstwc.jpg

Opublikowano

Ciekawe po co ktoś miałby grać supportem na bolu i jakie miałby z tego korzyści ?

Perfect ward ?

Supportem trzeba umieć grać i tyle, ale prowokacja udana.

Co do topicu, gratuluje.

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...