Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zainstalować poprawnie Java, by nie było problemów?


.old

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam Windows 8 64 bit (poprzednio miałem problemy z systemem, więc zresetowałem z partycji recovery). Chce wszystko dobrze zainstalować aby wszystko współgrało ze sobą i nie było błędów. Przed chwilą co mi się Windows przywrócił i teraz muszę zainstalować Javę. Ale czytałem tutaj, że jakoś trzeba obie wersje (32 i 64 bit) zainstalować aby działało. Również gdybym zainstalował 64 bit to niby są problemy z przeglądarką (Mozilla Firefox). Będę chciał również zainstalować JDK (Java Development Kit). Nie chce tego jakoś instalować by jakoś działało tylko żeby wszystko dobrze było :) Mam dość tych problemów z laptopem i zdecydowałem, że porządnie to wszystko zrobie. Piszcie ;D

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

Ja to u sibie na win 8 pro 64 to wgrałem normalnie ze strony javy ten co tam był automatyczny i działa jak trzeba ;d

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

Siema. Mam Windows 8 64 bit (poprzednio miałem problemy z systemem, więc zresetowałem z partycji recovery). Chce wszystko dobrze zainstalować aby wszystko współgrało ze sobą i nie było błędów. Przed chwilą co mi się Windows przywrócił i teraz muszę zainstalować Javę. Ale czytałem tutaj, że jakoś trzeba obie wersje (32 i 64 bit) zainstalować aby działało. Również gdybym zainstalował 64 bit to niby są problemy z przeglądarką (Mozilla Firefox). Będę chciał również zainstalować JDK (Java Development Kit). Nie chce tego jakoś instalować by jakoś działało tylko żeby wszystko dobrze było :) Mam dość tych problemów z laptopem i zdecydowałem, że porządnie to wszystko zrobie. Piszcie ;D

Pobierasz z strony javy i tam nie ma bata żebyś sobie coś zepsuł z komputerem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...