Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HP nad głową][Fast Exp 15x + Exp z stona][Wojny Gildii][Duży drop z kamienia]


IgorAxel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótki Opis


------------------------------------------------------------------------------


Witam , pragnę przedstawić wam serwer typu survival + frakcje


Serwer jest cały czas udoskonalany .


Na naszym serwerze na pewno się nie zanudzisz !!


Dlaczego ? Otóż na naszym serwerze jest Bardzo szybki Exp z mobów


agresywnych , dodatkowo exp leci także z kamienia !!


Na początek znajdujesz się na skromnym spawnie , na którym znajdziesz


wszystko czego potrzebujesz na start.


Jaki jest cel tego serwera ?


Celem jest założenie własnej gildii którą musisz doprowadzić


do sławy , poprzez pokonywanie swoich wrogów , lecz pamiętaj


sam niczego nie zrobisz !!


Jest to bardzo łatwy , czego dowiecie się czytając dalej !!


------------------------------------------------------------------------------


Team


------------------------------------------------------------------------------


Właściciel - Igorajs


Właściciel - Immortal


------------------------------------------------------------------------------


OtherDrops


------------------------------------------------------------------------------


Szansa na drop poszczególnych surowców !



- Diament 0,5%


- Złoto 1,5%


- Żelazo 3%


- Szmaragd 0,5%


------------------------------------------------------------------------------


IP Serwera


-----------------------------------------------------------------------------



IP : s5.yfun.pl:20506



NOWA EDYCJA! ZAPRASZAMY 100 SLOTÓW! :)

Opublikowano

Emm, No dobra...

Wbijam i dam edita. Jak na chwilę obecną to Serwer za bardzo easy. Exp - spoko.. Ale diament 3%? To jest godzina i diax set. . .

Zmień na max 0,8 Nawet na 1% Ludzie w dobę bd mieli stack diaxów...

 

@Edit :

Mapa, podstawowa. Na jaką przystało na tego typu serwerze.

Mam tylko halo do tych kid startów.. 4 skrzynki?! Bez limitu?!

Może ustaw każdą skrzynkę co 5h? Czy coś w ten deseń.

• Emmć, Jedna zasada na serwerze . . .

• Spawn pisałem jest podstawowy, lecz proponuje trochę go edytować bo też na pokaz mody się nie nada ;)

Pozdrawiam , ocena końcowa : Prezentacja 3/10 Serwer 5,5/10

 

 

@Edit :

Ludzie już biegają w diax setach .. ^^

@Edit

Zabijając jedną osobę, zdobyłem łuk Wszystkie możliwe enchanty do łuku na Full . tzn:

np. Power V itd. Co oznacza że troszku za łatwo jest ^^

 

@Edit

Spawn w netherze Też dopracujcie.. Nie da się wyjść na otwarte pole w netherze z powodu iż jakaś gildia zrobiła sobie bazę w portalu ;) Screen : Down !

2013-09-03_09.12.44.png

 

 

@Edit

A i jeszcze zmienić na czyste wojny gildii bez działek ;p

 

 

 

@TOPIC

A więc moja propozycja jest prosta , Zmniejszcie dropy, diax max do 0,9

Exp.. Troszeczkę mniej ale nie za dużo.. I zrestartujcie serwer ( Nowa mapa polszczyć pliki itp. )

To wam braknie slotów ^^

Bo Bardzo fajna rozgrywka , na takim expie.

Lecz jedynie drop mi nie pasuje !

 

@Edit

A i dodaje że exp na serio zmniejszcie (( może nie dużo ale troszke ^^ )

Na 3 świnkach mam 9 lvl !

 

I kolejny :

@Edit

 

Do permissions dopiszcie Tpahere ;_

 

@Edit kolejny

 

Trochę mapa buduje, cofa i laguje..

Jakiś plugin gryzie chyba.. ( ale to już drobne błędy )

 

 

@Topic

@Edit

Teraz przejde do prezentacji :

Jest ona, mało udoskonalana, ZERO grafiki..

Mało się dowiedziałem i zbytnio mnie nie zachęca..

Jedyne co w niej dobre to to iż est na temat ^^

 

@Edit Przydał by wam się nowy start, poprawienie plików, permissji, Dobra zapowiedz i porządna reklama ;)

I na pewno drobna zmiana expa i wielka zmiana dropu ;)

 

@Edit

Macie zbyt wiele nie potrzebnych pluginów !

To obciąża serwer. .;_;

M.in . OpenInv, essentials daje takie funkcje I wiele wiele więcej ..

Przydał by wam się technik, osoba dobrze budująca i tester . ;)

@Edit :

Rangi płatne ^^

Proponuje zrobić jakąś jedną range płatna, np. vip i to SYMBOLICZNIE

Nie że zaraz 20 zł i ma kox eq..

Kit vip też musi byc dobrze zbudowany..

Bo to mnie zniechęca ( i nie tylko mnie )

 

To by było na tyle w tym krótkim wykładziku!

Na razie i cześć :)

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

No wbiłem na serwer i muszę krytykować lub pochwalić ^^

@Topic

Po raz kolejny dodam że za wielki drop ;/

20min i diax set ;o

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

FoQuseK

 

Po pierwsze na jednej randze nie utrzymam serwera .

Po drugie widzę że nie umiesz czytać , serwer jest bardzo łatwy i taki ma być ...

Po trzecie , po co grafika ? Po to tylko żeby wyglądało ? Serwera nie poznasz po grafice ...

Po czwarte , szukam technika ...

Opublikowano

Polecam server, HeadAdmin jak zarazem reszta ekipa jest bardzo pomocna, zawsze ma czas na odpisanie na skype. Poza tym panuje bardzo miła atmosfera, mozna sie posmiac, pobic na pvp. Serdecznie polecam ! : )

Opublikowano

Diament 3% z stona trochę przesada. Na spawnie diaxowa zbroja campia nawet nie da się wyjść serwer oceniam 5/10

Opublikowano

@up Jak pisałem Serwer ma Być łatwy.A co do nowych to postaramy się zrobić ochronę początkową. ( nie musisz iść tam gdzie stoją diaxowi ... )

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajny serwer i ludzie zmiłujcie się człowiek piszę że to EASY!!! szukałem takiego czegoś

EASY zawsze spoko ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...