Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na youtube da się wybić z let's play ?


Gość kamil40013

Czy na youtube da się wybić nagrywając let's play ?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na youtube da si? wybi? nagrywaj?c let's play ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil40013
Opublikowano

Czy na youtube da się jeszcze wybić nagrywając let's play z gier ?

Opublikowano

Pewnie, że się da. Zawsze się da jeżeli masz ciekawy pomysł na odcinek, fajny charakter i wiesz jakie gry są bardziej popularne od tych mniej popularnych.


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Teraz to wątpie znajdz sb coś innego oryginalnego? np adbuster scifun 5SposobówNa ravgor abstaCHUJE itd kto ci będzie tysięczy raz grę oglądał pewnie chodzi ci o zarobek już lepiej idz na showup'a xD

Gość kamil40013
Opublikowano

Jak masz zamiar nagrywać majnkrafta to se daruj i idź na dwór.

 

Nie, nie mincraft'em to mi się już chce rzygać. Poza tym youtube jest już cały zaśmiecony mincraft'em.

Opublikowano

Jeżeli bedziesz miał pomysł, bedziesz oryginalny to może Ci sie uda, no i musisz mieć świeże gry najlepiej odrazu przy premierze.;d

QuadCore Intel Core 2 Quad Q8200, 2333 MHz (7 x 333) Acer EQ35M ATI Radeon HD 4890 1GB HIS Tacens Radix III 720W Hynix 2GB GoodRam 2GB DDR2 Zalman Z9 Plus Hitachi HDS721616PLA (153 GB) Hitachi HDT725040VLA (372 GB)


Opublikowano

Da się lecz stare gry takie jak Minecraft itp. to wolą oglądać te Blowy, Flowy. Najlepiej kręcić grę zaraz po premierze np. SR 4 lub teraz wychodzi GTA V.

jp8p35.png
Opublikowano

Nie, nie wybijesz się. Bez dobrego głosu, ciekawego komentarza, czy wartych obejrzenia gier nie masz najmniejszych szans na wybicie. Musiałbyś mieć coś naprawdę wyjątkowego, by być na równi z polskimi YouTuberami. A że masz 14 lat, to lepiej zamij się czymś bardziej sensownym, bo na YouTubie jako lets playera miejsca dla ciebie raczej nie ma.

1567846744.png
Opublikowano

Wiek to nie wyznacznik, a może ma chłopak talent? Nie podcinajcie mu skrzydeł. ;p Zawsze możesz spróbować, nakręcić coś i zobaczyć jak to wychodzi. Ci wszyscy słynni też jakoś zaczynali i też mieli kogoś przed sobą, oni kiedyś ze "sceny" zejdą i trzeba będzie nowych osób. ;)

Gość kamil40013
Opublikowano

Dziękuję wszystkim za głosy i wypowiedzi. Wychodzi na to, że z gier się nie da wybić.

 

Proszę o zamknięcie tematu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...