Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnoście WoT'a


N4stY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak :

1.Jaki czołg dla początkującego ?

2.Jak zdobyć Gold (przez gre da sie/ czy tylko sms ? )

3.Są jakieś hacki do tej gry ?

4.Jak dobrze wycelować w przeciwnika ?

5.jak założyć na siebie jakies wyposażenie (nie płatne) tylko jak bo jak klikam to jest tylko sprzedaj ?

 

A więc prosze o szybką odp.

Daje like :)

snf3.jpg

Opublikowano

1.Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć pograć trochę każdą nacją i zobczyć czym sobie radzisz:)

2.Golda nie można zdobyć w grze, tylko płacą realną kasę.

3.Nie niema.

4.Tego musisz się sam nauczyć. Jest wiele zmiennych prędkość pojazdu, kąt pod jakim stoi czołg itp.

5. Nie rozumiem pytania xD

Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

1.Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć pograć trochę każdą nacją i zobczyć czym sobie radzisz:)

2.Golda nie można zdobyć w grze, tylko płacą realną kasę.

3.Nie niema.

4.Tego musisz się sam nauczyć. Jest wiele zmiennych prędkość pojazdu, kąt pod jakim stoi czołg itp.

5. Nie rozumiem pytania xD

Pozdrawiam.

a oplaca sie grac w ta gre jak golda nie mozna zdobyc ?

snf3.jpg

Opublikowano

opłaca się ale poświęcasz na grę trochę więcej czasu.Pozdrawiam.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie WOTa chętnie na nie odpowiem :)

Gram w: Left 4 dead 2, World of Tanks, War Thunder,Tibia(Azura)

 

Napisz może coś razem pogramy:)
Pomogłem daj + :)

Opublikowano

opłaca się ale poświęcasz na grę trochę więcej czasu.Pozdrawiam.

a wgl da się obojętnie jak zdobyc golda bez PLN ?

snf3.jpg

Opublikowano

A więc tak :

1.Jaki czołg dla początkującego ?

2.Jak zdobyć Gold (przez gre da sie/ czy tylko sms ? )

3.Są jakieś hacki do tej gry ?

4.Jak dobrze wycelować w przeciwnika ?

5.jak założyć na siebie jakies wyposażenie (nie płatne) tylko jak bo jak klikam to jest tylko sprzedaj ?

 

A więc prosze o szybką odp.

Daje like :)

1. Polecam ci td

2. els lub shop czyli gazety itd .

3. tak sa 1-2

4. Poradnik do gry jest . ( poczatkujace szkolenie )

5. Nie da sie . ( trzeba zaplacic waluta w grze )

Opublikowano

1. Musisz sam zdecydować jakimi czołgami będzie grało Ci się najlepiej na przykład ja nie lubię za bardzo grać artami, więc nimi nie gram.
2. Golda możesz zdobyć poprzez wpisaniu kodu bonusowego, kupieniu na stronce wota lub przez allegro. Grając nie da się go zdobyć.
3. Możliwe, że są ale nie polecam ich używać ponieważ po chwili możesz dostać bana od WG.
4. Masz możliwość zagrania trybu szkoleniowego. Nie ma chyba problemu w wycelowaniu w przeciwnika ale by go przebić musisz znać przynajmniej podstawowe weakspoty.
5. Nie za bardzo rozumiem pytania.

Opublikowano

A więc tak :

1.Jaki czołg dla początkującego ? / Czołgi ciężkie zacznij od MS-1 i skończ na IS-7

2.Jak zdobyć Gold (przez gre da sie/ czy tylko sms ? ) / Poprzez granie ESL link strony ->

 http://www.esl.eu/ 

3.Są jakieś hacki do tej gry ? / Są typu laser do czołgu lecz nie polecam, bo banują za to.

4.Jak dobrze wycelować w przeciwnika ? / Ogólnie staraj się celować w dolną płytę czołgu, bo tam większość pocisków wchodzi.

5.jak założyć na siebie jakies wyposażenie (nie płatne) tylko jak bo jak klikam to jest tylko sprzedaj ? / Nie ma takiej opcji.

a oplaca sie grac w ta gre jak golda nie mozna zdobyc ? / Owszem opłaca się.

A więc prosze o szybką odp.

Daje like :)

Opublikowano

a dokładniej ja nowy :)

Niszczyciele czołgów lub artylerie . ( nie polecam ci jak narazie arty bo ci sie effektywnosc zjeb*** ) jak chcesz zaczac gre pograj ze mna ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...