Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|+|Zapowiedź|+| CraftersX 5.0 [1.6.2][Reaktywacja][Freebuild][Jak dawniej][Miła Administracja][Mega Złoża][[Wiele, ale to wiele więcej][Przeczytaj!]


KasupeX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A


T
U


J
E
S
T

 


post-722972-0-20719500-1378125695.png

post-722972-0-93339800-1378119173_thumb.jpg

Yo! Szukasz odpowiedniego serwera dla siebie? Przeczytaj ten post. Jeśli nie chcesz marnować czasu? Przeczytaj ten post. Jeśli lubisz grać na serwerach masowych (masówkach) - nie czytaj tego działu i wbij na mc.hypixel.net lub na mc.skkf.net.

Więc tak! Jest to zapowiedź serwera CraftersX, a reczej jego reaktywacji ;) Serwer ten istniał już kiedyś i szczycił się dość dużą popularnością jednak coś poszło nie tak i serwer padł ;( Jednak teraz zmienia się to! CraftersX w nowej odsłonie już niedługo. Nie robimy go byle szybko, ale byle dokładniej! Nie chcemy stworzyć kolejnego masowego serwera, ani kolejnego śmieciowego serwera, którego nikt nie chce! My chcemy stworzyć serwer dla każdego, dla osób które szukają serwerów Freebuild i nie chcą znaleźć kolejnej masówki z PlotMe czy SimpleRegionMarket, które psuję rozgrywkę! Więc każdy może wbić, a na pewno znajdzie coś dla siebie ;) Chyba, że to karolsuper to niestety nie pograsz na tym serwie już ty dobrze wiesz dlaczego. No ale dobra przejdźmy do rzeczy. CraftersX jest serwerem Freebuild + Survival z działkami bez żadnych automatów, możliwe że dodamy MineZ. Na serwerze mamy zgrany team, z którym miło sie współpracuje, a owoc naszej pracy będzie ogromny! Na początku jest mało budowli, ale to narazie początek budowy tego serwera ! Niżej podam kilka ScreenShotów :) Jeśli nadal myślisz, że serwer nie jest godzien ciebie i twojego czasu to wbij po starcie i zobacz czy czekałeś na darmo, czy zostaniesz na serwie do końca jego istnienia ;D

Tablica ogłoszeń naszego serwera:

post-722972-0-84072800-1378119112_thumb.png

Administracja (może ulec zmianie ;D):

post-722972-0-94508300-1378119115_thumb.png

MobArena (Jedna z naszych MiniGame):

post-722972-0-37100800-1378119198_thumb.png

Logo serwera:

post-722972-0-59095700-1378119163.png

Tajemnicze jaskinie:

post-722972-0-97857000-1378119178_thumb.png

McDonald:

post-722972-0-36061900-1378119186_thumb.png

Serdecznie zapraszamy na serwer ;)

Właściciel (H@): Xanter

Admin (@): XTheZapalaX

Mod: KasupeX

Mod: kewniu24

Mod: EKokos

 

post-722972-0-48675300-1378119155_thumb.png post-722972-0-94112600-1378131155.jpg

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Dodano kilka nowości! ;) Może uda nam się niedługo wystartować, tylko musi być wszystko gotowe ;>

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Zapala,dobry admin ;)

 

Serwer wydaje się spoko,zagram na pewno przynajmniej,by odnowić znajomości^^

Będę grać pod nickiem YouMC00.

Zapraszam serdecznie po otwarciu ;)

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Zmieniono IP serwera, bo na stare ktoś się włamywał ;3

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Nie polecam

 

Kasupex bierze byle 1 na moda ktory latwo moze wbic HeadAdmina ...

5vwxw5.png

Opublikowano

Nie polecam

 

Kasupex bierze byle 1 na moda ktory latwo moze wbic HeadAdmina ...

To nie jest mój serwer ;P A nie polecasz tylko dlatego że ty nie umiesz adminować i tylko się bawisz i o jakiś idiotycznych rzeczach gadasz i śmiejesz się z jakiegoś dla ciebie świętego Tadzia Kostki :P Idioto weź się zamknij ;P

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Info. Serwer został zamknięty, a Xanter nigdy już nie zrobi serwera Minecraft ;) Zapraszam niedługo na nowy, odrodzony MinepeX 2.0 z forum i logo serwera ;3

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Info. Serwer został zamknięty, a Xanter nigdy już nie zrobi serwera Minecraft ;) Zapraszam niedługo na nowy, odrodzony MinepeX 2.0 z forum i logo serwera ;3

Hahahah, jebłem. Ja nie zrobię serwera, a czemu wypowiadasz się za mnie Griefterze CraftersaX 5.0? Innymi słowy byłeś Modem od 28 Sierpnia, a 3 Września w tajemnicy robiłeś sobie Minepex...... do tego dochodziły rzekome ataki griefterskie na serwer, choć nikt poza tobą nie miał IP. Gratuluję głupoty, powodzenia w tworzeniu tego czegoś co nazywasz Minepexem .... W dodatku byle szybko chciałeś awansować na Admina, za nic .... bo podobno ktoś zniszczył twoje budowle, choć nie ma tej osoby w logach.
Opublikowano

Hahahah, jebłem. Ja nie zrobię serwera, a czemu wypowiadasz się za mnie Griefterze CraftersaX 5.0? Innymi słowy byłeś Modem od 28 Sierpnia, a 3 Września w tajemnicy robiłeś sobie Minepex...... do tego dochodziły rzekome ataki griefterskie na serwer, choć nikt poza tobą nie miał IP. Gratuluję głupoty, powodzenia w tworzeniu tego czegoś co nazywasz Minepexem .... W dodatku byle szybko chciałeś awansować na Admina, za nic .... bo podobno ktoś zniszczył twoje budowle, choć nie ma tej osoby w logach.

Lol znów kłamiesz... Weź już bądź cicho.

 

PROSZĘ MODERATORÓW O ZAMNIĘCIE TEMATU GDYŻ SERWER PADŁ!

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Opublikowano

Serwer nie padł .... serwer jest robiony bez pana Kasupexa ..... Serwer ruszy planowo 27 Września!

Lol znów kłamiesz... Weź już bądź cicho.

PROSZĘ MODERATORÓW O ZAMNIĘCIE TEMATU GDYŻ SERWER PADŁ!

Wcale nie kłamię, potwierdzi to każdy związany z Craftersami. Jesteś bezczelny twierdząc, że serwera nie będzie, choć ja jego właściciel twierdzę inaczej.

Piszesz tak, bo myślisz, że twoje 20 ludzi coś ci da.

Rwi1U87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...