Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarabiać na Solar s26 na małych lvlach ?


Snipes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Porób reklamy aż zdobędziesz 8 SM, kup przepustkę i idź do v2 (nawet pierwszym lvlem). Najlepiej jakbyś miał kasę na poty (głównie czerwone). W v2 łatwo je sprzedać znacznie drożej niż u handlary, gdy już sprzedasz zbieraj dzwony (innych itemów nie warto). Jeżeli nie masz kasy na poty to tylko po dzwony idź. Jak będziesz miał full eq dzwonów idź do handlary je sprzedać i wpadnie Ci kilka kk ;)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Zależy o czym myślisz pisząc małe Lvle.

Niektórym 40 to mały, a innym 5 to mały.

 

Ale zakładam, że chodzi Ci do 35 poziomu.

Wbij gdzieś tak do 10 poziomu.

Zrób eq na +5/6 - zawsze można prosić graczy nawet po 50k.

Znajdź gildię, w której będziesz dawał expa.

 

Teraz masz dwa rozwiązania.

Możesz bić metki bitwy w M1.

Możesz również na imhię iść dropić.

sygnavipek.jpg



Chętnie rozdaję Lajki za pomoc! A Ty?


Opublikowano

Woj/Sura koń/boj i na metki w m2. Jeżeli chcesz inaczej zrobić zrób jak ja:

1. Tworze Ninje, wbijam/prosze kogos o wbicie 11lvl'a

2. Kupuje łuk na 5lvl i strzały

3. Ide na Bo i luruje aż do 35 (ok. 3h-4h z tym darmowym PD)

4. Kupuje wędke/kilof i łowie/kopie

Jeżeli by ci to nie pasowało, kupujesz Yang na alledrogo.

KanariNinja -> S26 Solar, 60lvl ON!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...