Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Democraft [200 SLOTÓW!] [GILDIE] [NOWY SYSTEM WOJN GILDII!] [AUTORSKIE PLUGINY] [WLASNY GENERATOR MAPY!]


Destiny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1377606282-U913869.png


1377606288-U913869.png


1377606359-U913869.png



Jesteś rządny krwi? A może uwielbiasz rozgrywkę w drużynie przy ciężkich warunkach? Dzięki nam to możliwe!


Profesjonalny serwer, wojny, gildie, survival oraz eventy jakich nigdy nie widzieliście!


Więcej pojedynków mniej budowania!


Chcesz zostać wojownikiem lub zarządzać armią? Jeśli tak,



DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ O GODZINIE 18:00!



Nasz Adres IP: democraft.pl:2126



1377606288-U913869.png



1377607230-U913869.png




Podczas tworzenia projektu zależało nam na stworzeniu wojen gildii bardziej ekscytujących oraz realistycznych.


Stało się to naszym głównym celem!


Możemy powiedzieć że nam się udało, lecz cały czas będziemy nad tym pracować oraz dodawać nowości!


Postanowiliśmy wgrać system wybuchu obsydianu po wybuchu TNT, oczywiście szansa na to wynosi 12% .


Jednak brakowało tu też wody więc po krótkiej naradzie zdecydowaliśmy, że także po wybuchu TNT jest 12% szans na jej zniknięcie!


Zdaliśmy też sobie sprawę że o TNT niestety także jest trudno, więc po zabiciu Creepera jest 5% szans na wypadnięcie od 1 do 3 TNT!


Tak samo jest z prochem który czasami ciężko zdobyć, także dodaliśmy 0,3% szans na jego wypadniecie z Kamienia.


Mamy nadzieje że ułatwi to wam wojny, oraz ich rozpoczynanie!


Taki jest sens tej gry : )



Aby jeszcze bardziej utrudnić wam wojny, wyłączyliśmy listę tab i zmniejszyliśmy jej ilość tak aby zmieściły się tam wszystkie potrzebne informacje!



1377606288-U913869.png


1377607258-U913869.png




Standardowo jest survival i gildie, nether oraz kres otwierają się od godziny 16:00 do 21:00,


Aby stworzyć rządzę pożądania materiałów które powyższe światy nam oferują!


Z nami wszyscy zabiją smoka!


Whiteliste wyłączyliśmy tak samo wymaganie trybu online!.


Gwarantujemy wam rozgrywke na całe miesiące!


Dodaliśmy craftingi zbroi dla konia, oraz jajka które go spawnuje!




Screenshooty z serwera ukażą się jutro!




1377607559-U913869.png




Usunąłem z nazwy .pl, jeśli dalej uważacie że jest tam ref do forum to po prostu pw, a na stronie jest i może ref do forum, ale działa? Nie.



GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Ja pogram, oczywiście ; )

Mam takie pytanko, jesteście może,w czasie poszukiwania Administracji ?

Bo byłbym chętny na stanowisko jednego z team'u.

Co gwarantuje. No to co wszyscy i dużo więcej no np. :

-Stałą i ogarniętą prace na serwerze

-Dobry kontakt, oraz profesjonalne starania

-Miłą i uczciwą współpracę

Byłem, nie na jednym lecz na wielu serwerach tego typu i nie tylko.

Potrafię bardzo dobrze zaopiekować się serwerem.

Co o mnie, nigdy nie byłem i nie zostanę przekupiony przez innych graczy typu, że za pieniądzę itp.

Jeżeli myślicie, że wam się przydam to proszę dajcie mi znać. ;>

 

A i Zapraszam na serwer zapewne miło będzie się grało ; )

Opublikowano

Ja pogram, oczywiście ; )

Mam takie pytanko, jesteście może,w czasie poszukiwania Administracji ?

Bo byłbym chętny na stanowisko jednego z team'u.

Co gwarantuje. No to co wszyscy i dużo więcej no np. :

-Stałą i ogarniętą prace na serwerze

-Dobry kontakt, oraz profesjonalne starania

-Miłą i uczciwą współpracę

Byłem, nie na jednym lecz na wielu serwerach tego typu i nie tylko.

Potrafię bardzo dobrze zaopiekować się serwerem.

Co o mnie, nigdy nie byłem i nie zostanę przekupiony przez innych graczy typu, że za pieniądzę itp.

Jeżeli myślicie, że wam się przydam to proszę dajcie mi znać. ;>

 

A i Zapraszam na serwer zapewne miło będzie się grało ; )

 

 

Z chęcią. 1 Moderator się przyda. Wiek? ;) Były pytania o vip, vip 12,30 itemy na gildie + zwykły set. Nie mamy czego wykombinować bo naszym priorytetem są gracze oraz maszyna ale o vipach nie zapominamy! :)

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Opublikowano

Jeśli chcecie sobie pogadać to zapraszam ts3: 46.29.17.213. Jeśli nie mogę tutaj wstawiać ip ts3 proszę moderacje o usuniecie tego posta. Pozdrawiam.

Mam nadzieje że nie macie współpracy z serwerem guildcraft, takie noobki prowadzą tam serwer, jedynie może mam szacunek do avy

Opublikowano

Z chęcią. 1 Moderator się przyda. Wiek? ;) Były pytania o vip, vip 12,30 itemy na gildie + zwykły set. Nie mamy czego wykombinować bo naszym priorytetem są gracze oraz maszyna ale o vipach nie zapominamy! :)

No wiek to 16 lat.

; D

Opublikowano

Opina Serwer ma lagi. Administracja nie ogrania serwera. Było 200 slotów a jest 19.

 

Tabdeco padło a na tab jest 19 bo tam mialy byc tylko info...

 

 

Juz nie wywala :/

GO - HARD SERWER HARDCORE! 350 SLOTÓW, TS3, YOUTUBERZY, RANKING, STATYSTYKI!


START 29 LISTOPAD 19:00 (PIĄTEK)


DOPRACOWANY BARDZIEJ NIŻ MCHC I GODNY PRZECIWNIK SKKF!


--:>>GO - HARD<<:--

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...