Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak edytować skiny, bronie, i wszelki modele w CS 1.6


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie, w tym krótkim poradniku zaprezentuję jak możemy edytować modele w CS 1.6!

A więc.. zaczynamy!

 

*Co będzie nam potrzebne?

-Jed's Half Life Model Viewer

Download: http://speedy.sh/Yu8yb/Jed-s-Half-Life-Model-Viewer.exe

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/097442949c4a9f500cd56e26e86356391b0318147df6f1e43a0dc4465c59dc6b/analysis/1377902121/

 

*Jak edytować skiny?

Gdy włączymy program, ukaże nam się:

02795185977186787404.png

 

 

Klikamy File > Load model... i wybieramy nasz model, gdy ma on początek v_xxxx edytujemy samą broń, bez rąk itd.

96767062029078682005.png

 

 

Gdy już wybierzemy, ukaże nam się nasz model w 3D

63401339726968783573.png

 

 

Klikamy zakładkę Texures>Export texture, zapiszę nam się w rozszerzeniu .bmp w takim to też zostawiamy, edytujemy nasz model jakimś programem graficznym, np. phosohop, gimp, paint

11271625252062843467.png

 

 

Następnie po edytowaniu w programie graficznym, zapisujemy w takim samym rozszerzeniu, czyli .bmp i importujemy nasz przerobiony model

00214866566900407209.png

 

 

No i ostatni krok, czyli zapis File>Save model as... no i do folderu z modelami, jeżeli ja edytowalem AWP, to muszę zapisać pod nazwą "v_awp.mdl"

23176806687516149322.png

 

 

 

 

 

Dzięki za przeczytanie!

Pozdrawiam!

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Oo fajny poradnik, napewno sie pobawie w tworzenie skinów, thx

Masz projekt graficzny? Moge zrobić strone! Napisz do mnie :-)

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...