Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.SG Jak najszybciej zarobić tą postacią? Co poprawić?


myras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam do Was kilka pytań, a mianowicie:

1. Jak najszybciej zarobić na rady? (3kk jedna)

2. Powinienem zostać na tym lvl czy np. bić do 54?

3. Co powinienem poprawić w eq bym ubijał metka 45 bez schodzenia i wybijania (głównie zawadiaki, czasem duża ilość łuczników)?

 

O postaci:

Ogólnie: 43 lvl sura wp, 330 defa, 8486 hp, skończone zęby, w trakcie oddawania ksiąg, koń bojowy

Skille: ostrze m4 strach m3 (ku bez rad topornie wchodzą), kolejny na m będzie wirek

Statystyki: full int, 45 wita

Eq:

-fms +7 śr 35 kryt +4, mob +3 (strasznie ciężko na +9 ;/)

-mistyczna +8 uchylenia +3 i spalony

-zamkowy hełm +7

-czarna okrągła tarcza +7

-ebo +9

-srebrna +9

-naszyjnik 1,5k hp

-skórzane kozaki +7 3 bony do zmiany

 

Buff po 26%

 

Pomożecie? ;)

Opublikowano

Kup jakieś buty z HP, lub wbij do tych jeszcze 2 bony, i mixuj aż coś ciekawego wejdzie. Zbroję możesz kupić troszkę słabszą, za to z bonem do pż. Powinieneś wtedy dawać radę z respem z metka.

Opublikowano

Zawadiaki dużo biją, więc zainwestuj jeszcze w HP [jakie te bony masz w butach?]. Jeżeli w dalszym ciągu nie dasz rady z Zawadiakami i opornie Ci idzie to wbij większy lvl i idź na metki do Piekła [na 70 lv, jeżeli dobrze pamiętam] albo na Górę Sohan, one są na 55 i 65 lvl.

Opublikowano

Widać, że ta sura nie będzie dropkiem. Najważniejsze to włożyć HP do butów i jeśli dasz radę to włóż także do zbroi. Up szkoda jej zmieniać. Do tego przydałby się ten fms na 9 zrobić no i to chyba tyle. Gdybyś robił sure pod drop to ze zbrojka byłoby łatwiej.

Opublikowano

Zawadiaki dużo biją, więc zainwestuj jeszcze w HP [jakie te bony masz w butach?]. Jeżeli w dalszym ciągu nie dasz rady z Zawadiakami i opornie Ci idzie to wbij większy lvl i idź na metki do Piekła [na 70 lv, jeżeli dobrze pamiętam] albo na Górę Sohan, one są na 55 i 65 lvl.

Bony w butach to abs 10 wachlarze, 4 miecze i 10 max pe ;x

 

Widać, że ta sura nie będzie dropkiem. Najważniejsze to włożyć HP do butów i jeśli dasz radę to włóż także do zbroi. Up szkoda jej zmieniać. Do tego przydałby się ten fms na 9 zrobić no i to chyba tyle. Gdybyś robił sure pod drop to ze zbrojka byłoby łatwiej.

Myślałem nad zbrojką (potem bym może nawet wita cofnął i w siłkę/zr dał), ale do wiru przekonały mnie 2 argumenty: po 1. to, że czasem będę musiał dobić jakieś mobki, a po 2. szkoda mi trochę w nią inwestować, bo wtedy na 75 byłby tylko 1 skill ofensywny ;/

Sam nie wiem, co sądzicie? Na razie chodzi mi o dobre eq i skille, o pvp nie myślę i nie wiem, czy kiedykolwiek będę tego wp w tych celach wykorzystywał.

Opublikowano

Skoro nie będziesz wykorzystywał WP do pvp to zdecydowanie zamiast wirka zrób zbroję. Będziesz mógł go potraktować jako dropa, a później zrobić postać do pvp.

Opublikowano

Zmotaj:

-Buty z 1,5k hp+

-Zbroje z 1,5k hp + (może być np. mistyk+6 z hp zamiast mistyka+8 bez hp )

Ulepsz fmsa na +8/9

 

Zarabiać możesz dropiąc ks.klątwa

41196912334212939960.png


Opublikowano

Siema. Mam do Was kilka pytań, a mianowicie:

1. Jak najszybciej zarobić na rady? (3kk jedna) Drop na metkach 45, ewentualnie drop drobne ryby ( dropi 1-5b )

2. Powinienem zostać na tym lvl czy np. bić do 54? Ja bym został i zrobił skile

3. Co powinienem poprawić w eq bym ubijał metka 45 bez schodzenia i wybijania (głównie zawadiaki, czasem duża ilość łuczników)? Hp! Zawadiaki dużo zabierają, i strach na G rób

 

O postaci:

Ogólnie: 43 lvl sura wp, 330 defa, 8486 hp, skończone zęby, w trakcie oddawania ksiąg, koń bojowy

Skille: ostrze m4 strach m3 (ku bez rad topornie wchodzą), kolejny na m będzie wirek

Statystyki: full int, 45 wita

Eq:

-fms +7 śr 35 kryt +4, mob +3 (strasznie ciężko na +9 ;/)

-mistyczna +8 uchylenia +3 i spalony

-zamkowy hełm +7

-czarna okrągła tarcza +7

-ebo +9

-srebrna +9

-naszyjnik 1,5k hp

-skórzane kozaki +7 3 bony do zmiany

 

Buff po 26%

 

Pomożecie? ;)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...