Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Którą firmę wybrać?


Marfi_The_Kox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy jak masz niebieskie oczy to weź niebieską jak zielone to zieloną. Ale najlepiej na czerwonej bo tam jest dużo URIDIUM ! . Po 1000 z jednego obcego, a na zielonej to tylko frugo jest do picia, a na niebieskiej to tylko vódke piją od ruskich i nic wiecej. Polecam ci zieloną bo to jest fajny kolor można sie napić. Latasz sobie z vrublami a nie jak na czerwonej z batonami. Jak lubisz frytki to możesz iść na niebieską bo mają dużo ziemniaków, ale i tak polecam ci zieloną !

1378146534-U712811.jpg

Opublikowano

Wybór firmy nie ma zbyt wielkiego wpływu na dalszą rozgrywkę, zatem wybierz według koloru lub głosu :D

Opublikowano

Oczywiście to ma ogromne znaczenie:

 

Firma czerwona - już sam kolor podpowiada że ma się bonus 5% do DMG

 

Firma niebieska - poczytaj opis i już ;) Daje bonus do 5% poważania i 5% PD

 

Firma zielona - 5% więcej uridium i 5% więcej kredytów

 

 

Dodatkowo każda firma ma swój specjalny statek a mianowicie:

Czerwona - Cytadele

Niebieska - spearhead

Zielona - aegisa

 

Co do sytuacji na np. PL1 to zielona jest najbardziej molestowana przez inne ale cóż się dziwić jak

ma taki bonus, na niebieskiej jest święty spokój, czerwona ma najwięcej graczy do PvP ;)

 

Dziękuje, do widzenia.

pyhvh7E.png


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...