Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Call of Duty] Zniszczalne szkło.


MPKiller545

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zróbcie trigger_damage na miejscu naszego okna

Dajcie takie KVP naszemu triggerowi:

KEY:targetnameVALUE:windtrig
Zróbcie swoje NIEZNISZCZALNE okno i skonwertujcie je do script_brushmodel

Odznaczcie wszystko, zaznaczcie najpierw trigger, później te okno i naciśnijcie W.

Jeśli chcecie, możecie zrobić kawałki rozbitego szkła, skonwertujcie je do script_brushmodel.

Zaznaczcie wszystkie kawałki i dajcie im KVP

KEY:targetname VALUE:brokenwindow1
(numer dajcie coraz wyższy z każdym oknem)

Dodajcie to do swojego MPCforum file:

fx,props/car_glass_large
Stwórzcie plik w /raw/maps/mp/ którego nazwiemy _breakglass.gsc and i wpiszcie do niego:

 

main()
{
	windfx = loadfx ("props/car_glass_large");
	windtrigs = getentarray("windtrig","targetname");
	for(i=0;i<windtrigs.size;i++)
		windtrigs[i] thread dowindow(i,windfx);
}

dowindow(windnumber,windfx)
{
	window = getent(self.target,"targetname");
	totaldamage=0;
	targetdamage=100;
	windowbroken=0;
	broken = getentarray("brokenwindow"+(windnumber+1),"targetname");
	for(j=0;j<broken.size;j++)
	{
		broken[j] notsolid();
		broken[j] hide();
	}
	window show();
	while(!windowbroken)
	{
		self waittill ("damage",amount);
		totaldamage+=amount;
		if(totaldamage>targetdamage)
			windowbroken=1;
	}
//        self playsound("glass_break");
	PlayFX(windfx, self.origin );
	for(j=0;j<broken.size;j++)
		broken[j] show();
	window delete();
	self delete();
}
W waszym głównym skrypcie po

maps/mp/_load::main();
dodajcie ta linie:

maps\mp\_breakglass::main();
I na koncu dodajemy do MPCforum File:

rawfile,maps/mp/_breakglass.gsc

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Call of Duty] Zniszczalne szkło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...