Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Call of Duty] Beczki i samochody.


MPKiller545

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA: Poniżej znajduję się wersja tylko dla map MULTIPLAYER!!

 

Aby dać samochód na naszą mapę, klikamy PPM na widoku 2D naszej mapy i wybieramy misc -> prefab. Nastepnie wybieramy nas interesujący model pojazdu z folderu prefabs -> mp_destructible. Model naszego samochodu rozpoczyna się z "vehicle_#_destructible". Zawsze mozemy zmienić model, klikając w okienku "Entity" przycisk "Model".

 

Następnie tworzymy plik mp_NAZWAMAPY.gsc w folderze raw/maps/mp/ i piszemy w nim:

main() { maps/mp/_load::main(); }

Brakujące FX'y dodajemy tuż po wychwyceniu błędów ;)

 

Aby dodać beczki do gry, przystosujcie się do tych poleceń:

 

1) Użyłem tej beczki: prefabs/interactable_objects/prop_barrel_benzin.map

Wszystkie beczki powinny działać z tego folderu.

 

2)wpiszcie to do waszego pliku .gsc z mapą.

maps/mp/_explosive_barrels::main();
Ten skrypt powoduje że beczka wybucha.

 

3) Dodajcie te linie do waszego "MPCforum File" (krok 4. kompilowania)

rawfile,maps/mp/_explosive_barrels.gscxmodel,com_barrel_piecexmodel,com_barrel_piece2fx,props/barrel_ignitefx,props/barrel_fire_top

Zbieram warny za offtop (rzekomy SPAM).

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Call of Duty] Beczki i samochody.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...