Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][2Światy][4FUN][RozbudowanySilnik][24/7] CrastsWorld


Crasts

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc witajcie,ostatnio poszperałem w necie i zauważyłem że nie ma żadnego serwera plemion (takiego w miare ogarniętego).


Więc czemu nie pracuje właśnie nad plikami do niego.


Serwer przez pierwsze dni będzie u mnie na kompie potem zakupię vps.


To by było na tyle zapraszam do lektury!


21634017911691247765.png


28601649291769012855.png


03514958348037138072.png


29801982889070250565.png


Świat 1

Speed:500

Zagroda:24k

Spichlerz : 400k

Ochrona : 1h

Ograniczenie Czlonkow : Bez Ograniczenia

Liczba Graczy W Plemieniu : Bez Ograniczenia

Liczba Kont : Bez Ograniczenia

Świat 2


Speed:5000

Zagroda:48k

Spichlerz : 650k

Ochrona : 15 minut

Ograniczenie Czlonkow : Bez Ograniczenia

Liczba Graczy W Plemieniu : Bez Ograniczenia

Liczba Kont : Bez Ograniczenia

Świat 3

Speed:15

Zagroda:24k

Spichlerz : 650k

Ochrona : 5H

Ograniczenie Czlonkow : Bez Ograniczenia

Liczba Graczy W Plemieniu : Bez Ograniczenia

Liczba Kont : Bez Ograniczenia


Reszta już wkrótce Enjoy !


Strona:crastsworld.redirectme.net

Opublikowano

Na świecie 3 daj wszystko budynki taki jak na plemiona.pl żeby na start było 26pkt :)

 

Nie chce nic mówić ale jest już 13 :P A raczej po

 

Opublikowano

Najpierw ma być chyba hamiachi z tego co pisał. Wątpię żeby był to jakiś lepszy serwer który się naprawdę długo utrzyma. Ale to sie zobaczy. ;P Sam mam zamiar się kiedyś zabrać za postawienie jaakiegoś harda. :) Tylko brak pomysłu na kase... Tak żeby sam się utrzymywał. ;/ I brak czasu. :P

A po za tym musze zmienić kompa bo na tym to hamachi by za dobrze nie chodził do testów. ;>

Opublikowano

Nie będzie na hamachi.

Będzie na moim kompie lecz z domeną.



Możliwe że uda mi się dziś wystartować.



Udało się dziś będzie czynny tylko 1 świat.

Start 16:30

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...