Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie na grach przegladarkowych


Acidabel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcialbym sie dowiedziec jakie gry polecacie do ewentualnego zarobku. Slyszalem o darkorbit, farmeramie, wolnych farmerach - co jeszcze? Na czym polega zarabianie w tych grach? Konta, itemy, surowce?

 

Edit: zapomnialem o sfgame :) pytania takie same jak u gory.

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Wpisz sobie w allegro nazwe jakiejś gry przeglądarkowej i zobaczysz jakie ceny i za co.

A zarabiasz na tym co napisałeś: konta, przedmioty itd.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Prosilbym o pisanie nazw jakis gier przynajmniej :P inna sprawa, ze nie wiem jak wychodzi to z czasem wylvlowanie dajmy na to 120 lvla na sfgame, czy zdobycie 400k surowca na ogame, jakby sie ktos znalazl obeznany to prosze o wypowiedz. W takim erepublik mozna zdobywac specjalna walute za osiagniecia lub ja kupic, takie gry sa dobre, bo na ciezko dostepna walute ktora mozna kupic za $$$ albo zarobic in-game sa zwykle kupcy ktorzy chca kupic taniej i nie chca sie trudzic zdobywajac. Inna sprawa to zdobywanie tego za pomoca mulcenia (nie zebym popieral jak cos:D)

Admin Cienia
Opublikowano

Na forum masz nawet dział z grami www i jeszcze cieżko spojrzeć? Może napisać jaka gra, co zrobić i jeszcze to sprzedać a tobie dać hajs. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Hmmm.

 

Słyszałem że na tych grach w których prowadzisz farme dużo sie zarabia.

 

I margonem :D

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Jesli chodzi o zarobek to najlatwiej idzie z sf game. Puszczasz sb darmowego botq, uzywasz pare miesiecy masz pro acc i sprzedajesz ;)

 

Dobrze tez sprzedaja sie acc z darkorbit, tez masz botq ale platnego ;/

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...