Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Zmiana rang na zakup broni.


Instaqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tylko tak kminie jak typie mogłeś kupić us tactical se na perma jak to jest nx rare xD Nie żebym sie czepiał. eventy jak zwykle do du**, ... a może ja narzekam. Jak się ma już jakąś rangę LTC/COL to co mu po takim evencie. Za to low ranki bedą miały ubaw po pachy.. aż strach wejść teraz do gry ;/

Z tymi wysokimi rangami to jest trochę prawda jednak CA zamienia sie w grę gdzie niewiele trzeba grać (expić itp) żeby bawić się fajnymi broniami.

Też wbiłem Maj2 w czasach gdzie ciężko o to było i troche bolą te zmiany jednak CA idzie w coraz lepszą strone gdzie jest więcej zabawy a mniej try hardowania.

Opublikowano

Jak dla mnie jest ok - oprócz jednej broni to na wszystkie mam range, więc różnicy mi to nie robi. Obecnie poza vip escortą i qr które nie są jakieś fantastyczne to nie ma gdzie szybko expić i gp zbierać, więc ludzią się GP kończą i noobcharami grają. Poza tym większość tych broni jest nieprzydatna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...