Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Poszukuje pluginu gildie po polsku


NaIp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie sądzę żebyś takowy plugin znalazł ale o ile się nie mylę to na forum jest toturial który pokazuje jak można przetłumaczyć plugin na język polski.

 

 

@edit

@Up zwracam honor. Możesz takowy plugin znaleźć

Opublikowano

Ok zainstalowałem ten Ultimate wgrałem plugin SQLibary jak kazali ale nie stowrzyło folderu SQLibary<br />Ok działa już ale gdy chcę stworzyć gildie piszę Nie ustawiono spawnpointu o co tu chodzi ?

Opublikowano

Ludzie!!!!! jest taki plugin!!!

 

Gildia (by FUSH) POLSKI ODPOWIEDNIK FACTIONS!

 

Poszukajcie najpierw zanim napiszecie.

b1427b380f6a1da2.png5623214702585481002474.gif
Opublikowano

Ludzie!!!!! jest taki plugin!!!

 

Gildia (by FUSH) POLSKI ODPOWIEDNIK FACTIONS!

 

Poszukajcie najpierw zanim napiszecie.

Najpierw to ty naucz się czytać ,bo gościu napisał ,że nie działa ! Poza tym to g**** jest zbugowane na maksa!

Ja bardziej polecam skrypt ,ponieważ:

  • "Pożera" mniej RAM
  • Można edytować kod pod własne potrzeby.(Nie musisz grzebać w plikach .class ,wystarczy tylko Notepad++)
  • Nie trzeba zaśmiecać serwera niepotrzebnymi pluginami ,wystarczy SKRIPT .który obsługuję kilka skryptów.
  • Funkcjonalność i rozwój skryptu.

Pozdrawiam

DomT2000

Opublikowano

Najpierw to ty naucz się czytać ,bo gościu napisał ,że nie działa ! Poza tym to g**** jest zbugowane na maksa!

Ja bardziej polecam skrypt ,ponieważ:

  • "Pożera" mniej RAM
  • Można edytować kod pod własne potrzeby.(Nie musisz grzebać w plikach .class ,wystarczy tylko Notepad++)
  • Nie trzeba zaśmiecać serwera niepotrzebnymi pluginami ,wystarczy SKRIPT .który obsługuję kilka skryptów.
  • Funkcjonalność i rozwój skryptu.
Pozdrawiam

DomT2000

 

 

Tak zainstalowałem skrypt wszystko ładnie i pięknie lecz nie mogę pisać wogóle na chacie :D wywala jakies błedy nie z tej ziemi :D
Opublikowano

Zainstaluj wersję z github. Link masz na dole: www.Dzikoysk.net/ucdownload

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Spolszcz Essentials wystarczy podmienić znaki i gotowe.

 

#locale: en

na

locale: pl PS: Bez tej siatki z przodu, jeżeli prawidłowo to zrobisz to napis ,,local" powinnien się ukazać na niebiesko.

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...