Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Ahri i Draven w rotacji kuhwa


mcpopixban

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

srednia rotacja widze już darmowe mecze jeżeli w enemy ahri

tylko ahri i rammus wmiare reszte mam/grałem

rarafag

nlr

brony on

 

Opublikowano

średnia ale ahir przetestuje :3 ale pozostaje pytanie czy riot obraził się na nas i kurwa nie da syndry w rotacji?

lo6i.jpg


Masz problem? Wrób to co Happy i zeżryj jakąś rybkę :v

Opublikowano

Połowę mam, jedyny + to Kog' Maw i Draven. Ale jak postać jakaś jest w rotacji to moim zdaniem ssie bo większość próbuje nimi grać :s

Opublikowano

średnia ale ahir przetestuje :3 ale pozostaje pytanie czy riot obraził się na nas i kurwa nie da syndry w rotacji?

Też chciałbym syndre w rotacji, a no właśnie, może ktoś pamięta kiedy była ostatnio?

Tylko nocturne mnie interesuje...

461151420292002410470.png
Opublikowano

Trzeba zagrac LeBlanc, nocturnem i dravenen, ogolnie rotacja ciekawa, tylko po co ta Sraka i Singed :-\

Opublikowano

Też chciałbym syndre w rotacji, a no właśnie, może ktoś pamięta kiedy była ostatnio?

Tylko nocturne mnie interesuje...

Była jakieś 2-3 miesiące temu pamiętam jak kolega nią grał :).

 

Ona była tylko raz w rotacji w sezonie 3 chyba.:P

 

@topic

 

Zagram Rammusem i nocturnem. Drejvena juz mam <3

ThePapi007_eune_236_1_logo.png
Na
MPCForum od 21 lis 2009 <3

League Of Legends <3

Opublikowano

Jako ,że draven i ahri są w rotacji będą free winy. Większość ludzi nie ogarnia ulta ahri ,i dravenem nie łąpią toporów. So easyyyyyyyyyyyyyy

Opublikowano

Jako ,że draven i ahri są w rotacji będą free winy. Większość ludzi nie ogarnia ulta ahri ,i dravenem nie łąpią toporów. So easyyyyyyyyyyyyyy

 

 

Wiesz, bo zanim złapiesz toporek możesz zadać ten 1 AA więcej czyż nie?

Pamiętaj, zawsze liczę na:

 

 

 

"+"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...