Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ PvPGames ■ [PVP][Ogarnięta Administracjia][Ładne areny PvP][Spolszczone Pluginy][Autorskie Skrypty]


bizosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-725033-0-05566700-1377533770.png

 

 

 

 

post-725033-0-45498600-1377534291.png


Typ serwera: PvP.
Ilość slotów: 40.
Ip serwera: pvpgames.gomc.pl
Zwierzęta: Nie.
Potwory: Nie.
PvP: Tak.
Nether: Nie..
Premium: NonPremium.
WhiteList: Wyłączona.

 

post-725033-0-31517700-1377534403.png

 

post-725033-0-59957800-1377534707.pngszymojoker

post-725033-0-59957800-1377534707.pngEvilDeamge

post-725033-0-59957800-1377534707.pngDachboden

 

infodod.png

 

Witam wszystkich Graczy MineCraft !

Napiszę wszystkie ciekawostki itp. !

To zaczynamy !

- Za parkour jest nagroda 32 diaxy! Za co można założyć gildie/klan z znajomymi. Za każdego dodanego gracza jest opłata 1 diax ! Też można zdobyć diaxy na pvp.

- Są 4 areny ! W tym 1 w budowie. Naprawdę są bardzo ładnie dopracowane !

- Bardzo Często Eventy Spleef ! Ciekawe nagrody !

- Dobra to chyba na tyle nie będę się rozpisywał ponieważ nie chce waz zanudzać wbijcie i zobaczycie!

 

 

TeamSpeak 3 IP:Szukam kogoś kto ma serwer :P

Opublikowano

Zapraszam na konkurs na Supervip'a !

Trzeba tylko napisać pod tematem Biorę Udział.

Jutro losowanie o 12:00

Opublikowano

Emm... Dedyk i 40 slotów? Specjalnie po to żeby nie obciążać czy macie na hostingu ? :O
A jeżeli tak to podaj parametry serwera.

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Emmm serwer off?

 

 

@Edit

 

Wbiłem na serwer i stwierdzam że admini to totalna patologia.

Był evencik, zostałem ja i jakiś typek, nie mieliśmy do siebie dostępu, admin tepa sie do mnie i rozwala śnieg na którym stałem.

W następnej rundzie koleś zrobił to samo co ja, schował się w rogu i czekał aż all zginą, admin nic z tym nie zrobił nagrode dostał i tyle.

Na dodatek zamknął wejście po tym jak jego 2 przydupasy doszły a 4 inne osoby nie mogły wbić.

 

NIE POLECAM SERWER NA SERWERZE PANUJE TOTALNA PATOLOGIA I NIEOGARNIĘCI ADMINI.

JI5Zwld.png

Opublikowano

Spoko opinia tylko że nie admin rozwalił ci blok tylko gracz ! Patologia hmmm wpisz w google patologia to ci wyskoczy co to jest :)

Opublikowano

Zapraszam na konkurs w którym można wygrać Vip'a ! Trzeba tylko napisać pod tematem Biorę udział !

Opublikowano

Łamanie regulaminu przez autora, kosz.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...