Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Truta +5 śr. 35% czy bojowy +9? (for mental)


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z trutą mam ~800-900 (ataku), kd potwora, przeszywki, krytyka +4.

Bojowy +9 takie same kd lecz nie przrszywki a zaklęcia.

 

Pytam, bo chcę kupić bojowy (min. 20% na diabły, 8 siła) i bym sprzedał w ostateczności trutę.

 

Broń ma być do wszystkiego (prócz pvp ;p).

 

Profesja mental.

Opublikowano

Trutkę wykuj dobrze i z trutą lataj.

ProUser | Postmaker | Gold Member | Blue Member | exKidMod Metin2 | exModerator Metin2 | exVIP

Opublikowano

Jeśli w boja wbijesz te 20 grota 8 siła,to na grocie będziesz bił więcej (tak jak trutą+9 sr 20,8 siła+ dmg ze skilli jak przy umkach 20)

Opublikowano

Truta zdecydowanie .

 

Wbij tylko 30 śr + 20 na diabły

Oczywiście,przecież na PLu każdy ma setki niepotrzebnych zmianek,i miksuje trutę+5.

 

Z trutą mam ~800-900 (ataku), kd potwora, przeszywki, krytyka +4.

Bojowy +9 takie same kd lecz nie przrszywki a zaklęcia.

Pytam, bo chcę kupić bojowy (min. 20% na diabły, 8 siła) i bym sprzedał w ostateczności trutę.

Broń ma być do wszystkiego (prócz pvp ;p).

Profesja mental.

Bojowy+9,ma wbudowany atak taki,jak truta+9 (237-277).

Mając 20% na diabły,będziesz bił w seatou tak,jakbyś miał trutę+9 sr 20 um 20 (ponieważ bonus na diabły daje kopa do hitów i skilli)

+ do tego 8 siła.

A więc pod expa w grocie,bierz oczywiście bojowy.

Do wszystkich innych czynności,lepsza będzie naturalnie trutka.

Opublikowano

Oczywiście,przecież na PLu każdy ma setki niepotrzebnych zmianek,i miksuje trutę+5.

 

Haha, to samo pomyślałem :D Jeśli ma już inwestować to lepiej w ten bojowy 20% na diabły :)

ex

Opublikowano

Bojowy do expa?

To juz lepiej kupic fmsa do expa i boja do pvp.

Bo jak moze byc np truta 35 sr do pvp skoro w pvp licza sie umy ?

Ludzie racjonalnego myslenia.

Albo truta do expa albo boj do pvp.

Taki boj +9 do expa nie bedzie dobry..

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Bierz trute podkujesz do +9 i będzie miała wiekszy damage niż bojowy +9 z siłą. 12 siły to około 35 wart. ataku a ty masz jeszcze mniej bo 8. Zdecydowanie truta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...