Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Wszystkie Bronie 85+ I WięCej By Exar


liso100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

niestety ale to nie są prawidłowe dmg high levelowych broni ;///

Pomagam we wszystkim związanym z Metinem, moje GG: 6480972

Opublikowano

To teraz ja odświeżę temat.

 

Powiedz mi co robię nie tak:

http://w95.wrzuta.pl/obraz/32FafXBR1kV/choose_a5_b

carsten-van-husen.jpg

Tego pana nie lubimy. Zgadnijcie kto to.

Opublikowano

moze SPatchowałes UP@?

 

 

wlasnie nie patchowalem ani nic. robilem wszystko dokladnie jak w opisie. moglby ktos jakis filmik zamiescic?

chodzi mi o tą wersję z modem ^^

carsten-van-husen.jpg

Tego pana nie lubimy. Zgadnijcie kto to.

Opublikowano

Podnosze temat do góry i jednocześnie przyłączam się do pytania koledi @up

 

Oprócz tego nie widać jeszcze zdjęć tarcz na 80 i ku berka ;p

Opublikowano

ja slyszalem ze zabojca zoltego smoka na +9 ma wartosc ataku 500+ ktos mi tak mowil... moge sie mylic

 

Masz rację, może tak być. Wszystko zależy od serwera jak serwer ustawi ale większość tych DMG co tutaj są zgadzają się na większości privach.

Jedynie co to nie widzę DMG wachlarzy i sztyletów i nie mogę ustawić w navicie DMG bo nie wiem na jakie xD.

Jakby ktoś wiedział lub mógł uploadować mi tabelkę z tymi DMG było by cool xD

Opublikowano

Po 1. Nie mogłeś sam zrobić innych tekstur? Tylko podrąbać tekstury z Lineage2 ?

Po 2. do bani dałeś nazw np : Zabójca ludzi ... WTF ? to już lepiej było na jakimś innym spol chyba Pogromca smoków ;p (według mnie lepiej)

Po 3. DMG tych broni jest na pewno większe i mają też one inne bony wrodzone.

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

ANGMANETE czyli na twoim cliencie i dodatku bedzie widac tarcze? itd? Lipa wrzucilem twojego patcha do metka 08 to Hwanga nie widac tyko Miksurka jakas:D czemu?

asdasdasdasdasd.jpg
Opublikowano

HE he po kliknięciu w link http://quardive.xaa.pl/

wyskakuje coś takiego :

 

Strona zostala zamknieta z powodu

naruszenia regulaminow firmy GameForge 4D GmBH

strona zostaje zamknieta na zawsze

Upominamy kazdego uzytkownika..

Szablon naszych stron ,lub wykorzystywanie

jakich kolwiek naszych programow, gier

jest surowo karane, i moze prowadzic do kar

nawet do 20 000 Zlotych polskich.

 

GameForge 4D GmBH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...