Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Wszystkie Bronie 85+ I WięCej By Exar


liso100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnimi czasy zastanawiałem się nad dokładnymi DMG broni 80+ bez chińskiego clienta.

Grzebałem wiele w plikach metina aby znaleść to. I w końcu znalazłem.

Oprócz tego podrasowałem delikatnie grafikę, nie trzeba szukać patchy ani już na KD oraz 6 i 7 bon a także atlantydę.

Tutaj dokładne zmiany:

- DMG broni 80+ lvl (wszystkich)

- Większe i dokładniejsze mapy

- Więcej drzew na mapach

- Inny wygląd niektórych przedmiotów

- Niepotrzebne patche na 6 i 7 bon, atlantydę i KD

 

Tutorial

 

1. Musimy pobrać koreańskiego clienta

 

download%20ogolny.png

(Polecam pobierać przez program Flashget)

2. Nie patchujemy go po instalacji

3. Ściągamy mojego patcha i rozpakowujemy go do folderu z Koreańskim Metinem

Download

hotfile.png

 

speedyshare.png

 

wrzuta.png

 

megaupload.png

 

2shared.png

 

Skan

virustotal.png

4. Wklejamy dowolne spolszczenie i śmigamy

 

Tutorial 2

(opcja dla grających z Modem od Kamera)

 

1. Musimy pobrać koreańskiego clienta

 

download%20ogolny.png

(Polecam pobierać przez program Flashget)

2. Nie patchujemy go po instalacji

3. Ściągamy mojego patcha i rozpakowujemy go do folderu z Koreańskim Metinem

Download

hotfile.png

 

speedyshare.png

 

wrzuta.png

 

megaupload.png

 

2shared.png

 

Skan

virustotal.png

4. Rozpakowujemy np. na pulpit mod od Kamera

5. Wklejamy do folderu z Metinem wszystkie pliki oprócz 2 znajdujących się w folderze pack z Modu Kamera. Ich nazwy to

"locale_pl.epk" i "locale_pl.eix"

6. Cieszymy się i wszystkimi broniami i skillhackiem

 

UWAGA!!! Pokazane DMG są wszystkich broni lecz to czy będą działać zależy od serwera.

 

Oto parę SS'ów:

 

Śmiertelne Ostrze

6465533d.jpg

 

Boski Miecz

743a9433.jpg

 

Miecz Duchów

96386fca.jpg

 

Pogromca Ludzi

20bf4fe2.jpg

 

Miecz Chaosu

9e28fd8a.jpg

Pokazane zostały tylko bronie 1-ręczne oraz 2-ręczne lecz DMG wachlarzy, dzwonów, sztyletów, łuków też jest dokładne.

 

Grafika:

 

4daa2101.jpg

Nowy wygląd przedmiotów:

 

d0e93c9e.jpg

 

Proszę Moderatora o zdjęcie 20%

Liczę na parę 5* i +

 

Info: Gdyby ktoś robił własny serwer z tymi broniami to proszę o wysłanie mi sieci na pw. Z góry dziękuję

 

75dzieki.png

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

DMG wyssane z palca ??

Sam ustawiłeś DMG ?

Czy takie było w kliencie.

Bo jeśli sam, to nie opłaca sie pobierać bo w navicacie i tak te bronię mają 0 ataku i na każdym serwerze GA ustawia inną wartość...

Chcesz wygrać gry na steam za free? Zarejestruj się

<<<TUTAJ>>> . Wszystko jest w 100% wiarygodne i legalne.

Pytania na PW

Opublikowano

Nie DMG nie wyssane z palca tylko takie jak na Metinie Koreańskim ..

Tam te bronie są dostępne dla każdego gracza...

Zostało napisane że wyświetlane są faktyczne DMG. A GA serwera ustawia zwykle takie DMG jak na Koreańskim pytałem na QQ. Dmg są i tak pokazane nawet jeśli broń na takim serwerze nie jest "włączona"

Opublikowano

Ale te bronie, które pokazałeś na screenach w ogóle mają inne nazwy po Polsku coś namieszałeś... możesz zmienić... Pogromca ludzi, skąd Ty to wziąłeś?


2ql8tpv.gif

Zarzuć +.

Opublikowano

Ściągnij Metina Koreańskiego i pobaw się tam CE po wgranym patchu

 

 

wystarczy otworzyc plik item_proto koreanskie i widac ze nie maja dmg ani nic wiec nie ma o czym rozmawiac

Opublikowano

pobrałem mam te drzewka ale broni nie sprawdzałem

Opublikowano

ludzie zamknijcie mordy nie widzicie, że chłopiec się na starał, a wy zaraz musicie gadać, że nie działa jak nawet o tym nie wiecie mi śmiga jak ta lalunia najlepiej od razu zganić i się cieszyć leci 5 i + co za ludzie wyzywać czyjeś pomysły

Opublikowano

A mógłbyś wrzucić identyczne item_proto ze starymi nazwami i obrażeniami ^^?

 

Tylko wyślij na PW jeśli masz ;] Z góry dzięki.

 

+ i 5

Pozdrawiam :)

Gość Mounthains
Opublikowano

ok zdejmę ci te 10% chyba troszkę się napracowałeś

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...