Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Brak części w magazynie


Enduragom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej dzisiaj sobie zebrałem diamenty i dostałem ultra przekładnię i porównałem tą przekładnię do tej którą mam w cinque , potem zmieniłem znowu auto to już tej przekładni nie było . Nie pomogła zmiana auta znowu na cinque ani restart gry :/ Pytanie do was czy jest mozliwośc odzyskania tej części czy raczej przepadła na wieki ?

nxtVYBh.png


Opublikowano

Jak miałeś zawalony magazyn full częściami to cokolwiek wygrasz zostaje automatycznie sprzedane, nie miałeś takiego przypadku? Ja pierwszy raz słyszę o takim przypadku a gram w NFS ponad 8 mies. Albo ją założyłeś na auto a później sprzedałeś a teraz nie pamietasz :D

Opublikowano

Jak miałeś zawalony magazyn full częściami to cokolwiek wygrasz zostaje automatycznie sprzedane, nie miałeś takiego przypadku? Ja pierwszy raz słyszę o takim przypadku a gram w NFS ponad 8 mies. Albo ją założyłeś na auto a później sprzedałeś a teraz nie pamietasz :D

Jakim cudem mógł mieć zawalony magazyn skoro miał tą część?

Opublikowano

No to jest proste że zapakował cześć do samochodu, zapisał a pozniej znowu przeciągnął bo chciał zdjąć ja z tej Zondy i ja takim sposobem usunal. Ja grałem z tyloma znajomymi i pierwszy raz coś takiego slysze.

Opublikowano

@UP nie miałem nawet tego okienka z potwierdzeniem a po za tym nie pakowałem tej części do zondy bo miałem już lepszą

nxtVYBh.png


Opublikowano

No to jest proste że zapakował cześć do samochodu, zapisał a pozniej znowu przeciągnął bo chciał zdjąć ja z tej Zondy i ja takim sposobem usunal. Ja grałem z tyloma znajomymi i pierwszy raz coś takiego slysze.

 

To by chyba zauważył... Bo znikłaby mu część z "okienka" tuningu

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...