Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NowoczesnaKraina SEZON2 [WL] [Zagraj z jutubami]


MinePolishCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

info.png
kropka.pngNazwa serwera: NowoczesnaKraina SEZON 2
kropka.pngAdres IP: nowoczesnakraina.maxc.pl
kropka.pngPORT:
kropka.pngPotwory: Tak
kropka.pngZwierzęta: Tak
kropka.pngPVP: Tak
kropka.pngPVP: Nie
kropka.pngSloty: 10
kropka.pngBiała lista: Tak
kropka.pngNether: Tak
pluginy.png

kropka.pngAutoMessage, WorldEdit, LogbBlock,AuthMe,LWC,WorldGuard,dynmap,Essentials,EssentialsSpawn
administracja.png
kropka.pngvvBoBiXvvgg.png13304616

infodod.png
Wzór podania:

-Nick:

-Wiek:

-Nagrywam na YT:

-Kilka zdań o sobie:

 

Opublikowano

Nick:MinecraftCediss

Wiek: 16

Nagrywam na yt : youtube.com/cedissplay

kilka zdan o mnie: jestem miły , przyjazny , czasem lubie trolować , ale jestem bardzo ogarnięty

 

mój skype ; dbnszk

 

Mój Majk : Behringer C-1U

Zamówiłem dziś nowy statyw oraz popfiltr żeby "nie pluć w kartofla" ;) ale ogólnie jest spoko

mam ts3

Opublikowano

Nick:MinecraftCediss

Wiek: 16

Nagrywam na yt : youtube.com/cedissplay

kilka zdan o mnie: jestem miły , przyjazny , czasem lubie trolować , ale jestem bardzo ogarnięty

 

mój skype ; dbnszk

Zapraszam

Opublikowano

-Nick:KingSword552


-Wiek:11


-Nagrywam na YT:nie


-Kilka zdań o sobie:gram w minecraft od bety 1.5. Umiem budowac.



za kolege



-Nick:XGanusX


-Wiek:10


-Nagrywam na YT:nie


-Kilka zdań o sobie:to co ja



i za kolejnego kolege



-Nick:JANDZIA


-Wiek:11


-Nagrywam na YT:nie


-Kilka zdań o sobie:to co ja

Opublikowano

 

-Nick:KingSword552

-Wiek:11

-Nagrywam na YT:nie

-Kilka zdań o sobie:gram w minecraft od bety 1.5. Umiem budowac.

za kolege

-Nick:XGanusX

-Wiek:10

-Nagrywam na YT:nie

-Kilka zdań o sobie:to co ja

i za kolejnego kolege

-Nick:JANDZIA

-Wiek:11

-Nagrywam na YT:nie

-Kilka zdań o sobie:to co ja

Dodani

Opublikowano

-Nick: Bananek20

 

-Wiek: 15

 

-Nagrywam na YT: Nie, ale mam zamiar zacząć

 

-Kilka zdań o sobie: Przystojny, inteligenty, umięśniony, coś jeszcze? xD

Opublikowano

-Nick: Sharavy

-Wiek: 20

 

-Nagrywam na YT: Nie

 

-Kilka zdań o sobie: Jestem osobą, która chętnie nawiązuje nowe kontakty oraz bardzo lubi współpracować w grupie :) Mam nadzieję, że jeżeli zostanę przyjęty na serwer uda mi się wraz z innymi graczami wnieść tam świetną atmosferę :)

sfl8.jpg

Opublikowano

-Nick: KronossPL

-Wiek: 14

-Nagrywam na YT: Coś tam próbuję

-Kilka zdań o sobie: Zawsze był z tym problem :D ...

Jestem uczciwy,Miły,Nie chętnie chodzę do szkoły :)

Opublikowano

-Nick: rychuPL


-Wiek: 13


-Nagrywam na YT: Gdy chcę :)


-Kilka zdań o sobie: Jestem miły i uprzejmy.Czasami lubie poodwalać i potrollować ludzi.Interesuję się informatyką.Mam nadzieję że


tyle wystarczy...



PS. Nie przeszedłem mutacji :(



PS2. Kanał to http://www.youtube.com/user/rychu12TV



A o mnie zapomniał :(


graphic.png

Opublikowano

-Nick: Bananek20

 

-Wiek: 15

 

-Nagrywam na YT: Nie, ale mam zamiar zacząć

 

-Kilka zdań o sobie: Przystojny, inteligenty, umięśniony, coś jeszcze? xD

Dodany

 

 

-Nick:stasio03

-Wiek:14lat

-Nagrywam na YT:http://www.youtube.com/krzukosz

-Kilka zdań o sobie:Lubie gry strategiczne, lola i tp

Dodany

 

-Nick: Sharavy

-Wiek: 20

 

-Nagrywam na YT: Nie

 

-Kilka zdań o sobie: Jestem osobą, która chętnie nawiązuje nowe kontakty oraz bardzo lubi współpracować w grupie :) Mam nadzieję, że jeżeli zostanę przyjęty na serwer uda mi się wraz z innymi graczami wnieść tam świetną atmosferę :)

Dodany ;)

Opublikowano

-Nick: agam333

 

-Wiek:15

 

-Nagrywam na YT:mam kanał narazie pusty ale niedugo go zapełnie :P

 

-Kilka zdań o sobie:przyjazny , ciekawy , jak widać lubię semtexy, otwarty na propozycje , nieznosi noobow , ogarniam mc i prawie każdą inną gre , pomocny , mam dalej wymieniać czy dać ci konto na eDarling?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Wzór podania:


-Nick: TheZicky

-Wiek: 15

-Nagrywam na YT: Nie.

-Kilka zdań o sobie: Jestem Kamil, mam 15 lat i chodzę do gimnazjum (nie jestem gimbusem). Interesuje się motoryzacją, grami, w minecrafcie lubię serwery typu Industrial, RP, itp. Na poprzedniej edycji stworzyłem wielkie drzewko przy spawnie, lecz gdy na serwerze nie grał już prawie nikt, to sam go z przykrością opuściłem.

 

PVP: Tak
PVP: Nie

Opublikowano

-Nick: agam333

 

-Wiek:15

 

-Nagrywam na YT:mam kanał narazie pusty ale niedugo go zapełnie :P

 

-Kilka zdań o sobie:przyjazny , ciekawy , jak widać lubię semtexy, otwarty na propozycje , nieznosi noobow , ogarniam mc i prawie każdą inną gre , pomocny , mam dalej wymieniać czy dać ci konto na eDarling?

Przyjęty

 

 

Wzór podania:

-Nick: TheZicky

-Wiek: 15

-Nagrywam na YT: Nie.

-Kilka zdań o sobie: Jestem Kamil, mam 15 lat i chodzę do gimnazjum (nie jestem gimbusem). Interesuje się motoryzacją, grami, w minecrafcie lubię serwery typu Industrial, RP, itp. Na poprzedniej edycji stworzyłem wielkie drzewko przy spawnie, lecz gdy na serwerze nie grał już prawie nikt, to sam go z przykrością opuściłem.

 

Pamiętam, pamietam nadal jesteś na wl :)

 

 

-Nick: rychuPL

-Wiek: 13

-Nagrywam na YT: Gdy chcę :)

-Kilka zdań o sobie: Jestem miły i uprzejmy.Czasami lubie poodwalać i potrollować ludzi.Interesuję się informatyką.Mam nadzieję że

tyle wystarczy...

PS. Nie przeszedłem mutacji :(

PS2. Kanał to http://www.youtube.com/user/rychu12TV

A o mnie zapomniał :(

Przyjęty

Opublikowano

-Nick: MrKoxu


-Wiek:15


-Nagrywam na YT: Zaczynam ok. 1-5 września


-Kilka zdań o sobie: Mam na imię Michał, mam ochotę zacząć nagrywać na YouTube, Właśnie zamawiam sprzęt ;)


Jestem w miarę ogarnięty i znam się na rzeczy. Polecam sie na przyszłość ^^

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

-Nick: Lex-Wiek: 15-Nagrywam na YT: Już nie-Kilka zdań o sobie: Lubie grać w minecraft, a tutaj składam podanie ponieważ chcę zagrać z kimś współnie nie bojąc się o to że mi ktoś od razu coś rozwali albo trzeba bedzie grać samemu bez współpracy i w ogóle jestem przyjazny dla wszystkich oprócz trollów i cziterów :D

zu439g.jpg

Opublikowano

-Nick: MrStefek

 

-Wiek:16

 

-Nagrywam na YT:Czasami http://www.youtube.com/user/ZagrajzTicu

 

-Kilka zdań o sobie: Typowy nastolatek lubiący książki o tematyce fantastycznej gry i bawiacy się w programowanie:)

Wbijoj typowy nastolatku:D

 

 

-Nick: MrKoxu

-Wiek:15

-Nagrywam na YT: Zaczynam ok. 1-5 września

-Kilka zdań o sobie: Mam na imię Michał, mam ochotę zacząć nagrywać na YouTube, Właśnie zamawiam sprzęt ;)

Jestem w miarę ogarnięty i znam się na rzeczy. Polecam sie na przyszłość ^^

No wiedzo wbijaj :D

 

-Nick: Lex-Wiek: 15-Nagrywam na YT: Już nie-Kilka zdań o sobie: Lubie grać w minecraft, a tutaj składam podanie ponieważ chcę zagrać z kimś współnie nie bojąc się o to że mi ktoś od razu coś rozwali albo trzeba bedzie grać samemu bez współpracy i w ogóle jestem przyjazny dla wszystkich oprócz trollów i cziterów :D

Nie byłeś czasami na sezonie 1 ? Wbijaj

Opublikowano

-Nick:Sadi37


-Wiek:14


-Nagrywam na YT:Nagrałem 2 odcinki ale nie miałem mutacji. Teraz ja przechodzę jak bd miał męski głos znowu zaczne


-Kilka zdań o sobie:MAM PREMIUM i ładny uśmiech :D


Opublikowano

- Nick Mike30125

- Wiek 14 lat

Nagrywam na yt youtube.com/Mike30125

Kilka zdań o sobie mam premium , i jestem ogarnięty..

 


-------------------

To kolegi podanie. Dodaj go ;)

Opublikowano

Witajcie! Z tej strony hejter a to moje zacne podanie ;3



Nick: HejterskiPL (Oczywiste że Premium ^^)


Wiek: 14, and mutacji wciąż brak ;/


Nagrywam na YT: Nie ale możliwe że zacznę :D


Kilka zdań o sobie: Rozgarnięty 14 latek szukający fajnego serwera do pogrania z ciekawymi osobistościami :) Inteligentny, dbam o poziom moich wypowiedzi. Komunikatywny poprzez Skype/TS3/PW.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...