Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.2] PVP Z MAŁĄ ILOŚCIĄ MIECZY! :D [NO-PREMIUM] [24/7]


cidu243

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-782998-0-09567500-1377454467.png

- Piekło = włączone

- Biała Lista = wyłączona

- Zwierzęta = włączone

- Tryb Hardcore = włączony

- Online Mode = wyłączony

- PVP = włączone

- Poziom Trudności (potworów) = Łatwy

- Bloki Poleceń = włączone

- Tryb Gry (gamemode) = Survival (0)

- Potwory = wyłączone

post-782998-0-68548700-1377456683.png

cajdusekPVP.maxcraft.pl

post-782998-0-15004300-1377456891.png

10 (dziesięć)

post-782998-0-27790000-1377456992.png

Cajdusek, Satan, kdverton, Hardia

Opublikowano

Fajny Serwer POLECAM !!!

 

Jak zacząć grę na serwerze ?

Wchodzisz na serwer poprzez IP na górze, wchodzisz na półpłytki i klikasz guzik, tyle

Opublikowano

Wchodzisz na serwer poprzez IP na górze, wchodzisz na półpłytki i klikasz guzik, tyle

Super bardzo fajny i logiczny serwer i bardzo łatwy i to lubie mam jeszcze pytanko :

Zwiększycie sloty ?

Opublikowano

Super bardzo fajny i logiczny serwer i bardzo łatwy i to lubie mam jeszcze pytanko :

Zwiększycie sloty ?

Tak jeżeli ludzie będą kupować vipy i grać

Opublikowano

Tak jeżeli ludzie będą kupować vipy i grać

Ok super.

Aaa i jeszcze jedno :

Gdzie i kiedy będzie można kupić v.i.p'a bo serwer naprawdę fajny ?

Opublikowano

Ok super.

Aaa i jeszcze jedno :

Gdzie i kiedy będzie można kupić v.i.p'a bo serwer naprawdę fajny ?

vipa można kupić na stronie epickiserverpvp.pl.tl (strona w fazie rozwoju)

Opublikowano

vipa można kupić na stronie epickiserverpvp.pl.tl (strona w fazie rozwoju)

OK. Super widać ,że kupowanie v.i.pa jest w 100% automatyczne jeszcze jedno :

Co ma v.i.p ?

Opublikowano

OK. Super widać ,że kupowanie v.i.pa jest w 100% automatyczne jeszcze jedno :

Co ma v.i.p ?

Ranga VIP ma nowe, lepsze klasy które są ciągle dodawane ;)

Opublikowano

Ranga VIP ma nowe, lepsze klasy które są ciągle dodawane ;)

Ooo super czyli ciągle dodajecie nowe klasy..

Mam pytanie :

Jakie ?

Opublikowano

Ooo super czyli ciągle dodajecie nowe klasy..

Mam pytanie :

Jakie ?

Golem, Demon, Łowca, Czarny Rycerz. Mogłem się pomylić jak coś

Opublikowano

Golem, Demon, Łowca, Czarny Rycerz. Mogłem się pomylić jak coś

Czyli jednym słowem jest co robić na serwerze..

Naprawdę super się gra.

Są podania na Admina/Moderatora ?

Opublikowano

Zapraszam na serwer gram fajna i przyjemna administracja tylko mało graczy gra

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Mam prośbę dodajcie parę lepszych map pvp.

jeśli serwer będzie często pełny - oczywiście :)

 

Trochę mało informacji ale zobaczę

Super :-)

 

Zapraszam na serwer gram fajna i przyjemna administracja tylko mało graczy gra

Niestety ale mam nadzieję że ten serwer stanie się popularny :D dziękuje staramy się

Opublikowano

Tak fajny serwer a tak mało graczy..

Za chwile zrobię reklamke na yt mam 1000 widzów ;))

Serdecznie Zapraszam osoby obserwujące te forum bo nagrywam ;PP

Opublikowano

Tak fajny serwer a tak mało graczy..

Za chwile zrobię reklamke na yt mam 1000 widzów ;))

Serdecznie Zapraszam osoby obserwujące te forum bo nagrywam ;PP

Dziękuję :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...