Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Kto to rozpakuje jest mistrzem


ProNoobPaker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam zrobiłem nowego Packera i Unpacker,

 

Zpakwoalem pliki których w zaden sposób nie wypakujecie prócz moim packerem,

 

I tutaj konkurs xD

 

Kto wypakuje ten plik daje przez miesiąc codziennie limit lajków + paker autorski.

 

Są to normalne pliki exi epk w zaden sposób nie zmieniane tzn zadnych rozszerzeń

 

Jesli nie ten dział Prosze moderatora o przeniesienie

 

[Download]

 

 

http://www.speedyshare.com/fjJQk/Blok.rar

 

[sKAN]

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/a4f6dcaaae23e0a2de62e954ebbce3897dc56075309f746080435792abf11e51/analysis/1377441001/
Opublikowano

Terenzo a Klienta Imetin dasz radę wypakować? nie sondze xddddd

 

Oni mają jakieś zjebane zabezpieczenia xdd nie wiem czy ktos wypakował wgl ich nowego klienta.

 

Ale jak coś to ja cicho siedzę bo zaraz wejdzie do tematu:

AincradOnline

 

I napisze że ich klient został wypakowany 10 minut po wrzuceniu go przez administrację imetina.

Poryty koleś bez życia.

Opublikowano

Terenzo a Klienta Imetin dasz radę wypakować? nie sondze xddddd

 

Oni mają jakieś zjebane zabezpieczenia xdd nie wiem czy ktos wypakował wgl ich nowego klienta.

 

Ale jak coś to ja cicho siedzę bo zaraz wejdzie do tematu:

AincradOnline

 

I napisze że ich klient został wypakowany 10 minut po wrzuceniu go przez administrację imetina.

Poryty koleś bez życia.

tez nie trawie tego kolesia. ale jakby ktoś miał rozpakowanego clienta Imetin to możecie podrzucić :)

Opublikowano

tez nie trawie tego kolesia. ale jakby ktoś miał rozpakowanego clienta Imetin to możecie podrzucić :)

Oni chyba mają source archivera i przerobili bo jak sprawdzam stringi i offsety (Tak samo jak w zwykłym archiverze) to sypie jakieś dziwne błędy bo chyba jest inaczej pakowane.

Opublikowano

Z tego co wiem to Cisowianka2013 jest w stanie rozpakować iMetina.

Najlepiej by było gdyby sam się wypowiedział to każdy by miał pewność.

 

 

@Dexter: Rozumiem, że mnie nie trawisz bo nie pierdolę się z ludzmi tak jak inni.

Robi ktoś błąd to mówię o tym, żeby go następnym razem nie popełniał a Ty wolisz przemilczeć bo jeszcze ktoś będzie lepszy od Ciebie i będzie problem.

 

 

@Topic: Jak widać plik został rozpakowany więc przydałoby się zamknąć temat.

1011932_514376648616209_1943977858_n.png
Opublikowano

Z tego co wiem to Cisowianka2013 jest w stanie rozpakować iMetina.

Najlepiej by było gdyby sam się wypowiedział to każdy by miał pewność.

 

 

@Dexter: Rozumiem, że mnie nie trawisz bo nie pierdolę się z ludzmi tak jak inni.

Robi ktoś błąd to mówię o tym, żeby go następnym razem nie popełniał a Ty wolisz przemilczeć bo jeszcze ktoś będzie lepszy od Ciebie i będzie problem.

 

 

@Topic: Jak widać plik został rozpakowany więc przydałoby się zamknąć temat.

 

Ogólnie autor powinien dostać jeszcze warna, bo to nie tutorial.

Opublikowano

Terenzo a Klienta Imetin dasz radę wypakować? nie sondze xddddd

 

Oni mają jakieś zjebane zabezpieczenia xdd nie wiem czy ktos wypakował wgl ich nowego klienta.

 

Ale jak coś to ja cicho siedzę bo zaraz wejdzie do tematu:

AincradOnline

 

I napisze że ich klient został wypakowany 10 minut po wrzuceniu go przez administrację imetina.

Poryty koleś bez życia.

Rozpakowałem, spakowałem, no problem. :)


 

Opublikowano

Rozpakowałem, spakowałem, no problem. :)

hahah dojebałeś. Jak ty jesteś w ich teamie więc jak miałeś nie wypakowac? :D skoro wiesz jak było pakowane?

Opublikowano

 

hahah dojebałeś. Jak ty jesteś w ich teamie więc jak miałeś nie wypakowac? :D skoro wiesz jak było pakowane?

Nie należę już do teamu iMetina, rozpocząłem pracę nad własnym serwerem- Devasto, tak więc... pozostaję przy fakcie, że udało mi się spakować i rozpakować ;)


 

Opublikowano

Nie należę już do teamu iMetina, rozpocząłem pracę nad własnym serwerem- Devasto, tak więc... pozostaję przy fakcie, że udało mi się spakować i rozpakować ;)

Ah.. No to ok. Ale i tak musiałeś wiedzieć jak było spakowane etc bo jeszcze nikt nie udostępnił rozpakowanego klienta : Imetin

Opublikowano

 

Ah.. No to ok. Ale i tak musiałeś wiedzieć jak było spakowane etc bo jeszcze nikt nie udostępnił rozpakowanego klienta : Imetin

I chyba prędko nie udostępni :)


 

Opublikowano

Ah.. No to ok. Ale i tak musiałeś wiedzieć jak było spakowane etc bo jeszcze nikt nie udostępnił rozpakowanego klienta : Imetin

 

Tam jest teoretycznie wyeliminowany injector.

Dodali jeszcze skrypt odnajdujący w katalogu z clientem pliki .py - pisałem takie coś dla Wet*a, ale aktualnie nie wiem jak to obejść.

Opublikowano

A co klient imetina ma w sobie takiego fajnego, że taka ekscytacja nastąpiła? :D Ściągam i zobaczę, może mi się coś uda zdziałać :P

 

EDIT:

Coś tam idzie wyszarpnąć

 

 

http://www.speedyshare.com/HX7VK/Desktop.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/e352cde789e710daf9cfcc60c8a3d74e656a2854b654270c5bc075a5b3c0ca82/analysis/1377611615/
 

Niestety wypakowane moim sposobem z binki rooty są uszkodzone i nie da się ich rozpakować dalej. Natomiast idzie wypakować pojedyńcze pliki z rozszerzeniem innym niż . (tzn że np item_proto nie wypakuje się tak)

 

Grubsza paczka:

 

http://speedy.sh/tMzTD/source.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/741642537b3014999241ef2434acd1617cb034b7d3c18192665199b47cccc7f8/analysis/1377618367/
 
Opublikowano

 

A co klient imetina ma w sobie takiego fajnego, że taka ekscytacja nastąpiła? :D Ściągam i zobaczę, może mi się coś uda zdziałać :P

 

EDIT:

Coś tam idzie wyszarpnąć

 

 

http://www.speedyshare.com/HX7VK/Desktop.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/e352cde789e710daf9cfcc60c8a3d74e656a2854b654270c5bc075a5b3c0ca82/analysis/1377611615/
 

Niestety wypakowane moim sposobem z binki rooty są uszkodzone i nie da się ich rozpakować dalej. Natomiast idzie wypakować pojedyńcze pliki z rozszerzeniem innym niż . (tzn że np item_proto nie wypakuje się tak)

 

Grubsza paczka:

 

http://speedy.sh/tMzTD/source.rar
https://www.virustotal.com/pl/url/741642537b3014999241ef2434acd1617cb034b7d3c18192665199b47cccc7f8/analysis/1377618367/
 

A Algorii wypakujesz klienta?

W sumie nie ma tam nic ciekawego, ale przydał by się ten hasz na dodawanie znaków do hasła (blokada przed kamerem)

Opublikowano

A Algorii wypakujesz klienta?

W sumie nie ma tam nic ciekawego, ale przydał by się ten hasz na dodawanie znaków do hasła (blokada przed kamerem)

nie chce mi sie specjalnie ściągać klienta żey w ogóle próbować :D może jak bede mial czas to ogarne:P

Opublikowano

A Algorii wypakujesz klienta?

W sumie nie ma tam nic ciekawego, ale przydał by się ten hasz na dodawanie znaków do hasła (blokada przed kamerem)

 

w cliencie Algorii do pewnej funkcji dodali po prostu kilka randomowych znaków.

self.Connect(id, "k#$" + pwd + "ls2") 

 

tutaj masz ich całe intrologin: http://wklej.to/yIjiC

 

@ w rejstracji na stronie musieli dać to samo jbc. ;p

Opublikowano

w cliencie Algorii do pewnej funkcji dodali po prostu kilka randomowych znaków.

self.Connect(id, "k#$" + pwd + "ls2") 

 

tutaj masz ich całe intrologin: http://wklej.to/yIjiC

 

@ w rejstracji na stronie musieli dać to samo jbc. ;p

heh myślałem że mają jakieś sprawdzenie a oni takie coś ;d

Jak to wypakowałeś?:D czy tylko wyciągnąłeś przed odpalenie klienta .py?

Opublikowano

heh myślałem że mają jakieś sprawdzenie a oni takie coś ;d

Jak to wypakowałeś? :D czy tylko wyciągnąłeś przed odpalenie klienta .py?

 

Proste ale działa :P jakby nie to, że na kamermodzie pewnie wywalało "nieprawidłowe hasło" to pewnie nikt by się nie kapnął nawet:P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...