Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dzielenie się nowymi informacjami o BF4!


Kacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nic nowego, oferty serverów dla BF'a 4 dla 70 slotów były już dawno

 

Oni udostępnili OFICJALNY o takiej pojemności.

Oferty na kupno serwerów 44 slotowych do BF3 też są, jednak nie ma tyle dostępnych w grze.

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Event 2x EXP dla graczy Premium został przesunięty na inny termin.

Nie odbędzie się według kalendarza wydarzeń.

Nowy termin nie jest nikomu znany, obserwujcie Battelog.

Opublikowano

Serwery EA Polska zostały przeniesione do Warszawy, więc osobom z słabszym netem polecam sprawdzić jak się gra.

Ping powinien być o wiele niższy, więc rozgrywka będzie lepsza, link do info:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/news/view/serwer-ea-polska-przeniesiony-do-polski/

@miki

Biorąc pod uwagę prędkość łącza, to Wrocław też nie byłby złym pomysłem

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

Serwery EA Polska zostały przeniesione do Warszawy, więc osobom z słabszym netem polecam sprawdzić jak się gra.

Ping powinien być o wiele niższy, więc rozgrywka będzie lepsza, link do info:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/news/view/serwer-ea-polska-przeniesiony-do-polski/

 

warszawa, warszawka, ukochana warszawa... czemu wszystko jest w tej cholernej warszawie? Jest wiele miejsc, gdzie mogły by powstać szybkie serverownie.

Opublikowano

 

warszawa, warszawka, ukochana warszawa... czemu wszystko jest w tej cholernej warszawie? Jest wiele miejsc, gdzie mogły by powstać szybkie serverownie.

Bo Warszawa jest blisko centrum polski i to jest nasza stolica.

graphic.pnggraphic.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przepraszam za double posta, ale jest nowa aktualizacja gry.

Co ona daje? Aktualizacja PB czy co?

To nie jest double post. :)

Co do aktualizacji, myślę, że miała ona na celu naprawienie niektórych błędów związanych z poprzednią.

Opublikowano

Przepraszam za double posta, ale jest nowa aktualizacja gry.

Co ona daje? Aktualizacja PB czy co?

 

To nie jest double post. :)

Co do aktualizacji, myślę, że miała ona na celu naprawienie niektórych błędów związanych z poprzednią.

na to wskazuje. aktualizacja rozwiązała u mnie problemy z dźwiękami na niektórych mapach. teraz lepiej się gra.
Opublikowano

Już w przyszłym tygodniu (18 lutego) gracze Premium otrzymają dostęp do nowego dodatku - Drugie uderzenie.

Zawiera on cztery najpopularniejsze mapy z Battlefield 3:

- Operacja metro

- Kaspijska granica

- Zatoka omańska

- Operacja ognista burza

 

Mapy te zostały odświeżone do technologii Frostbite 3.

Pozostali gracze będą mieli możliwość zakupu dodatku już 4 marca.

 

@Matkimen double post to post pod postem, napisany przed upływem 24h od poprzedniego.

Opublikowano

Napisałem 1 i potem 2 post pod żąd, to nie jest double post?

A jeśli chodzi o premium, to przeciez ci użytkownicy mają 2 tyg. wcześniejszy dostęp, już widziałem ludzi, co latali za as-walem i tymi innymi :O

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rozmiar to 393,46 MB, a w nowej aktualizacji wprowadzono poprawki do gry:

 

- Poprawiono stabilność gry 
- Naprawiono błąd powodujący crashe gry po wejściu lub zmianie miejsca na pozycję strzelca w czołgach i pojazdach opancerzonych 
- Naprawiono błąd powodujący zanikanie dźwięku w trybach Drużynowego i Zespołowego Deathmatchu 
- Naprawiono błąd powodujący stałe oznaczenie przenoszącego bombę w trybie Neutralizacji 
- Zmniejszono liczbę przypadków, w których karta przeciwnika pokazywała 0 zdrowia, podczas gdy przeciwnik wciąż żył 
- Naprawiono błąd powodujący umieszczenie niewidzialnej ściany w zawalonych kominach na mapie Fabryka 311 
- Naprawiono błąd powodujący, że liczba uderzeń pocisków nie była równoważna z dźwiękiem uderzeń 
- Naprawiono błąd uniemożliwiający pojawienie się komunikatu "Remis", gdy w trybie Podboju obie drużyny uzyskały tą samą liczbę kuponów 
- Naprawiono błąd powodujący brak przewijania dłuższych nicków na nieśmiertelnikach 
- Naprawiono błędy w fizyce trawy 

Mantle 
- Naprawiono błąd powodujący crashe przy przejściu w tryb "Portrait" na pełnym ekranie 
- Naprawiono spadki wydajności pojawiające się podczas sekwencji wideo na komputerach wyposażonych w kilka kart graficznych 
- Naprawiono błąd powodujący wycieki pamięci systemowej, które powodowały zacięcia i dłuższe ładowanie klatek 
- Zmniejszono liczbę zacięć spowodowanych działaniem gry na ustawieniach powodujących potrzebę użycia większej ilości pamięci niż było to możliwe 
- Naprawiono zrzuty ekranu na komputerach z wieloma kartami graficznymi

 

Edit

 

Jest już możliwość zakupu darmowego pakietu granatów w Sklepie! ;)

 

1393340768-U389521.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...