Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wystąpiły problemy z łącznością przy użyciu modemu szerokopasmowego


aRvi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.

Na wstępie chciałbym powiedzieć ze jestem lewy w takich sprawach, wiec przepraszam.

Więc tak posiadam router wifi , tp-link tl-wr740n


Problem polega na tym iż zawsze na noc komputer jest wyłączony, do tego osoba trzecia czasami, nie zawsze wylacza jeszcze listwę. Następnego dnia gdy uruchomiony jest komputer nie mam po prostu Internetu. Zwykle wystarczało wyłączenie i włączenie routera bądź restart komputera, lecz nie dziś.

Dodam jeszcze że wszystko jest dobrze podłączone w routerze jak i w modemie wszystkie diody prawidłowo sie palą.

System dokonał diagnostyki i wyłapał taki błąd;


Wystąpiły problemy z łącznością przy użyciu modemu szerokopasmowego


Spróbowałem połaczyc sie przez sam modem, odłaczając router, by chociaz mieć internet na 1 z komputerów. Przy próbie łaczenia sie z moim dostawcą wyskoczył bład 651.


Podejrzewam że coś sie stało z moją kartą sieciową, ale nie jestem pewny. Czekam na pomoc od ekspertów.


Z góry dziękuje.

Opublikowano

a my skąd mamy wiedzieć co poszło ?

 

może się router zresetował, może tylko zawiesił, a może w routerze poszły porty we/wy się walić... zresetuj, ustaw jak należy router albo sprawdź na innym sprzęcie czy działa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...