Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złożenie komputera do 2700 zł


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lipa, nie wygląda na typowego gotowca, tylko na składanego przez informatyka.

Coś tu jest słabego ? Dlaczego nie polecasz ?

CAMDNAx.png

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Słaby procesor, przesadzony ram, lipna obudowa, grafika dobra ale w kompie za 2k a nie za tyle za ile Ty chcesz.

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Słaby procesor, przesadzony ram, lipna obudowa, grafika dobra ale w kompie za 2k a nie za tyle za ile Ty chcesz.

Aha, poczekam na więcej opinii, zobaczę mam jeszcze jutrzejszy dzień na przemyślenie.

CAMDNAx.png

Opublikowano

 

Jeśli nie zamierzasz grać w gry 2013 To zestaw i tak nie będzie dobry.

Cos mysle,ze Ty sobie nabijasz posty i sie wogole nie znasz na tym.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Cos mysle,ze Ty sobie nabijasz posty i sie wogole nie znasz na tym.

Jemu chyba chodziło o to, że po prostu Twój zestaw jest słabszy

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

 

Jemu chyba chodziło o to, że po prostu Twój zestaw jest słabszy

No wie wiadomo,post bez zadnego wytlumaczenia itd.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Twoj zestaw jest gorszy bo (ta specyfikacja co dales)

-Zaden AMD w grach nie dorownuje i5 bez T lub S

-W tej cenie conajmniej GTX660Ti A nie shitowy 650ti ktory jest 2x mniej wydajny

-Po co doplacac ok. 80zl do ramu ktory da ci tylko punkty w benchmarku i ewentualnie 0,5% wiecej fps

Opublikowano

Twoj zestaw jest gorszy bo (ta specyfikacja co dales)

-Zaden AMD w grach nie dorownuje i5 bez T lub S

-W tej cenie conajmniej GTX660Ti A nie shitowy 650ti ktory jest 2x mniej wydajny

-Po co doplacac ok. 80zl do ramu ktory da ci tylko punkty w benchmarku i ewentualnie 0,5% wiecej fps

To zloz mi dobry zestaw do 2800 zl bez systemu,myszki i klawiatury.

CAMDNAx.png

Opublikowano

ale wlozylem mu gtxa 770 więc co masz za problem? na razie pokazujesz jaki ty masz ogromnie wysoki poziom... h61 i tak spokojnie wystarczy i nic nie trzeba lepszego, a tak ma poteznego gtxa 770 ;>

 

nic nie pisales o monitorze :x

hohohehehohohihihehehohohuhu

Opublikowano

ale wlozylem mu gtxa 770 więc co masz za problem? na razie pokazujesz jaki ty masz ogromnie wysoki poziom... h61 i tak spokojnie wystarczy i nic nie trzeba lepszego, a tak ma poteznego gtxa 770 ;>

 

nic nie pisales o monitorze :x

Pisałem co mam,nie napisałem tam monitora.

CAMDNAx.png

Opublikowano

CZEKAJ CZEKAJ !

 

Ja się osobiście już się pogubiłem.

Z początku było z monitorem potem było że bez a potem się plujesz że nie dołożysz bo nie masz monitora.

 

Więc się zdecyduj !

Z moni czy bez?

graphic.png
Opublikowano

CZEKAJ CZEKAJ !

 

Ja się osobiście już się pogubiłem.

Z początku było z monitorem potem było że bez a potem się plujesz że nie dołożysz bo nie masz monitora.

 

Więc się zdecyduj !

Z moni czy bez?

Zawsze bylo z monitorem.Nic nie mowilem,ze ma byc bez. Ja sie nie pluje. Tylko normalnie tlumacze.

CAMDNAx.png

Opublikowano

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=78214&s=61601&s=76787&s=75636&s=72175&s=73693&s=63363&s=73501&s=50391

 

 

10zł przebolejesz?

Nic innego nie zrobisz, dasz rańszy zasilacz za 150 zł i masz 50 zł więcej to można wydać na jakąś mobo z ATX'em ( ale to już koledzy doradzą ).

 

edit tutaj z tańszym zasilaczem :

 

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=74018&s=78214&s=61601&s=76787&s=75636&s=72175&s=73693&s=63363&s=50391
graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...