Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złożenie komputera do 2700 zł


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

 

dziś proszę Was o złożenie komputera do kwoty 2700 zł, komputer miałby być do programowania, gier, renderowania filmów, proszę o jak najlepszy zestaw :) Cena ma nie zawierać myszki, klawiatury i systemu !

 

 

Z góry dziękuję !

 

 

 

 

Mam pewne watpliwości co do tej specyfikacji:

 

Monitor: LG LCD 22EN33S-B

Procesor: AMD FX-6100

Płyta główna: MSI/970A-G43

RAM: KIngston HyperX 2x4GB 1866Mhz DDR3

Nagrywarka: DVD +/- RW ASUS 24x SATA

DYSK: HDD Seagate Barracuda 1TB

Obudowa: AKYGA LUX

Zasilacz: Cooler Master GX LIte 600W

Grafika: SVGA MSI GeForce GTX 650 TI, 1GB DDR5

CAMDNAx.png

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ram przy renderingu jest ważna, możesz przeznaczyć trochę więcej kasy i dokupić 2x4 gb ram, przy renderingu się przyda.

Aha, dziękuje za pomoc.

CAMDNAx.png

Opublikowano

to teraz tak :

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=66627&s=76787&s=78214&s=77563&s=50391&s=77392&s=69520&s=73501&s=78262

 

 

jeśli nie dasz rady tyle dopłacić to zamiast i5 4670 da się coś innego.

 

tak btw. jeśli nie dasz rady dopłacić to :

 

- albo dajemy słabszą budke

- albo przenosimy się na starsza ( nie jest taka stara ;d ) platformę 1155

 

 

o.O a jednak dało radę ;D

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=56411&s=61601&s=66627&s=76787&s=78214&s=77563&s=50391&s=69520&s=78262
 

 

 

słabsza buda, oraz z pewnego zasilacza deus 500w dałem aercool 450w.

graphic.png
Opublikowano

@UP bez sensu, lepiej już tego 3350p i mocniejszą kartę bo na 650ti nic nie ugra porządniejszego w przyzwoitych detalach

 

Ogólnie kupiłbym coś używanego na allegro za 2 stówy i nie oszczędzał na kompie

Opublikowano

Tylko ten syf WD Green do zmiany na Barracudę.

 

Poza tym można dać 4570 zamiast 4670, bo do 4430 nie mam zaufania xD

O czym ty rozmawiasz ?

 

Niech autor odpowie czy jest zdecydowany wziąć używany tańszy monitor.

 

 

a true się uparł na 660ti / 760 :D

Wolę mieć 5% mniejszą wydajność na CPU i ponad 100% większą na GPU
Opublikowano

Ale czy jest sens dopłacać ponad 150zł? Dla tych 3fps? Poza tym no drivery będą lepiej chodzić właśnie na 760 niż na 670

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Dodalem w temacie specyfikacja,ktora weszła mi w oko, czy mozecie ją ocenić ? Z góry dziękuje :)

Lipa, nie wygląda na typowego gotowca, tylko na składanego przez informatyka.

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...