Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SpaceZ ZOMBIE-HARDCORE [1.6.2] [Hardcore] [Non Premium/Premium] [Autorskie Pluginy][Economy] [Specjalne Craftingi] [Itemy na Gildie] ZAPRASZAMY ! ! !


nopatryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

======================================

SpaceZ

Pierwszy Taki HardCore W Polsce

 

======================================




Informacje o Serwerze

Nazwa Serwera: SpaceZ

Typ Serwera: HardCore|Zombie
IP Serwera: mc.SpaceZ.pl
IP TS3: ts.SpaceZ.pl
Wersja Serwera: 1.6.2
Ilość Slotów: 100+[Zależy od potrzeb]
Potwory: Tak [Tylko Zombie]
Zwierzęta: Tak.
PvP: Tak.
Dostęp: Premium|No Premium.
Nether: Nie.
The-End: Nie.
White-Lista: Nie.

 

Administracja

HeadAdmin:

Kamilnba14
Admin:
PatryQuipper
Admin:

GreenTNT

 

Opis Serwera

 

Jest to niezwykły serwer HardCore, polegający na tym aby przeżyć z całą masą krwiożerczych zombie.. Zdobądź ekwipunek, stwórz gildie oraz graj ze znajomymi! Zostań także poszukiwaczem przygód i odkrywaj świat HardCore z nami! Przeszukaj kopalnie, wykopuj surowce i nie daj się zastraszyć! Każda osoba, bez wyjątków posiada tylko jedno życie! Gdy je stracisz, zostajesz uśmiercony aż na 5dni.. Tak więc trzymaj się twardo i nie daj się zabić!

 

Zapraszamy!

 



nko.png
fwfw.png
6tun.png
pynm.png
Opublikowano

What? Co To jest. Na Spawnie chyba Nie ma Flagi God. Piszę " Lec na dół" bo to zlatuje i zabiłem się przez to 2 razy. Chciałem isc tylko na dół spawnu myślałem , że tam jest woda. Dostałem bana prosze o unbana Bo to chyba błąd był..

echteliebe.jpg?itok=mrdv2hiu


Opublikowano

Musiałeś skoczyć w czasie zmian, a ktoś zapomniał zamknąć u góry, przepraszamy za utrudnienia.
Wyślij mi swój nick z Minecrafta, a dostaniesz ubana :)

Opublikowano

Prezentacja serwera uboga... Raczej nie zawitam na serwerze.

Przepraszam, ale nie umiem tworzyć prezentacji serwerów, ale za to umiem stworzyć serwer, na którym przyjemnie się gra :)

Zapraszam na serwer oraz TS3

Opublikowano

Siij pałe nupie w dupe peirdolony spermą niemca w mordzie cygana maczany -.-

Fajny post ... popracuj nad orto

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...