Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wykonac rozruch z plytki ?


kapi232xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Geforce 6200 to karta graficzna, i to nie ma nic wspólnego do tego jaki masz bios. Żeby komputer wystartował z płyty to w boot menu musisz zmienić kolejność by pierwszy był napęd optyczny.

 

Tu masz dokładną instrukcję jak to zrobić:

Tylko same nazwy w biosie mogą się różnić.

1. Sposób z wejściem do biosu.

 

-Ponownie uruchomić komputer.

-przed włączeniem się systemu wejść do biosu, po przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza np. F2 lub innego zależnie od płyty głównej.

-Po wejściu do biosu wybranie strzałkami kategorii Advance CMOS Setup.

-Potem wybranie strzałkami BOOT Device Priority

-Ustawienie napędu optycznego CD/DVD jako pierwszego.

-Wyjście do głównego menu klawiszem esc i wyjście z biosu zapisując wykonane zmiany.

-Po ponownym uruchomieniu zacznie się instalacja systemu z płyty włożonej do napędu optycznego.


 

2.Sposób z bezpośrednim wejściem do BOOT menu.

-Ponownie uruchomić komputer.

-przed włączeniem się systemu wejść do BOOT menu, po przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza np. F11 lub innego zależnie od płyty głównej.

-Po włączeniu się BOOT menu ustawić strzałkami napęd optyczny CD/DVD jako pierwszy.

-Wyjść z BOOT menu i ponownie uruchomić komputer.

-Po ponownym uruchomieniu zacznie się instalacja systemu z płyty włożonej do napędu optycznego.



 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...